Sizce hangisi: Kenan İmirzalıoğlu mu Burak Özçivit mi?

DHA
04.09.2014 - 10:25 | Son Güncelleme:

Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4 kanalı Arap izleyicilerin de yakından tanıdığı Kenan İmirzalıoğlu ile Burak Özçivit'ten hangisinin daha "Karizmatik" olduğu ve "Daha etkili baktığını" araştırdı.

Türk dizilerinin oldukça fazla yayınlandığı uydu aracılığı ile yayın yapan MBC kanalları arasında bulunan MBC4'te İstanbul'daki Arap ve yabancı turistlerin yanı sıra Sultanahmet Camii yakınlarında bulunanlarla yapılan röportajlar yayınlandı.

Zeynep Özek'in hazırladığı programda iki sanatçı hakkında bilgisi olmayan yabancı turistlere fotoğraf gösterilerek Kenan İmirzalıoğlu ya da Burak Özçivit'ten birisini tercih etmeleri istenirken, tercih gerekçesi soruldu.

Röportajı yayınlananlar genellikle oyunculuk yönü bakımından İmirzalıoğlu'nu, yakışıklılık açısından Özçivit'i daha etkileyici buldu. Röportajı yayınlanan oyuncu Aslıhan Güner ise, Kenan İmirzalıoğlu'nun oynadığı bir dizide sevdiği kızın başkası ile olduğunu öğrenince duvara çöküşü ve yüz ifadesi sahnelerinin beyninde kazındığını ifade ederken, "Kenan İmirzalıoğlu çok iyi bir oyuncu" dedi.

Şimdi de Hürriyet, Avrupalı Türklere soruyor... Sizce hangisi?

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı