GeriAvrupa Sesine güvenmediğini itiraf etti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sesine güvenmediğini itiraf etti

Sesine güvenmediğini itiraf etti
refid:24657125 ilişkili resim dosyası

Dünya müzik listelerinde bir numara olan ve en çok albüm satan şarkıcılardan biri olan Jennifer Lopez'den samimi açıklamalar.

'Dance Again' adlı dünya turnesi kapsamında ülkemizde de 3 ayrı konser veren dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, Cosmopolitan dergisine röportaj verdi. Röportajında soruları içtenlikle yanıtlayan Lopez, içten açıklamaları ile gündeme geldi.

İngiliz basınından The Daily Mail'in sitesinde yer alan habere göre; bir dönem sesine ilişkin güven sorunu yaşadığını itiraf eden Lopez, "En büyük güvensizliğim, şarkı söyleme yeteneğime ilişkindi. 70 milyon albüm satmış olmama rağmen, 'Ben bu konuda iyi değilim' gibi bir hisse sahiptim" şeklinde konuştu.

Cosmopolitan dergisinin Ekim sayısının kapak kızı olan Lopez’e kendine olan güvenini kazanmasında eski eşi Marc Anthony yardım etmiş.

Lopez, "Marc (Anthony) ile evli olduğum dönemde kendisi bana bu güvensizliğimin üstesinden gelmemde yardımcı oldu. (Marc) sürekli bana, 'Bir şarkıcı olarak tam potansiyeline ulaşmada kendine engel olan tek şey sensin. Rahatlamalısın' derdi…Sonra yavaş yavaş büyüdüm ve bunun bir rastlantı olmadığını, bir hata olmadığımı fark ettim – Canımı dişime takarak çalışıyorum. Ve ne yaptığımı biliyorum" dedi.

Bu arada iki çocuk annesi 44 yaşındaki Lopez, Fox’un American Idol isimli yarışmasına bir sezonluk aradan sonra yine jüri üyesi olarak geri dönüyor.

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, geçtiğimiz Temmuz ayında W dergisine verdiği röportajında, 18 yaşında dans etmesi desteklenmediği için evden ayrıldığını belirtmişti.

Bir odada 3 kız kardeş beraber kalmak zorunda olduklarını anlatan Lopez, dans ve spora o yaşta başladığını söylemişti.

Daha sonra dans kariyeri için Avrupa'ya giden Lopez, eğitiminin ardından Los Angeles'a gelmiş ve şöhreti kısa zamanda yakaladığı müzik ve sinema kariyerinin ilk adımlarını attığını açıklamıştı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle