GeriAvrupa Servet kazanıyordu, şimdi evini bile kaybedecek
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Servet kazanıyordu, şimdi evini bile kaybedecek

Servet kazanıyordu, şimdi evini bile kaybedecek
refid:26951937 ilişkili resim dosyası

Genç oyuncu eğer borcunu ödeyemezse evini kaybedecek.

2000'li yılların başında tüm dünyada çok izlenen The O.C dizisiyle şöhreti yakalayan genç oyuncu şimdi çok zor günler yaşıyor. The O.C dizisindeki Marissa Cooper rolüyle adını duyuran Mischa Barton diziden ayrıldıktan sonra bir türlü hayatını toparlayamadı.

28 yaşındaki Mischa Barton, kredi borcunu bir türlü ödeyemediği Beverly Hills'teki muhteşem malikanesini de kaybetmek üzere.Mischa Barton, malikaneyi banka kredisiyle aldı.Ancak kariyerindeki çalkantılar yüzünden 100 bin dolardan fazla tutarda bir geri ödemeyi gerçekleştiremedi. Eğer genç oyuncu borcunu ödeyemezse evini kaybedecek.

Mischa Bardon, malikaneyi 2005 yılında henüz The O.C dizisinde oynadığı dönemde aldı. Barton diziden ayrıldıktan sonra hayatını bir türlü toparlayamadı. Defalarca rehabitilasyon merkezlerinde tedavi gördü. Tüm bu zorluklar yüzünden de satın aldığı malikanenin kredisini ödeyemedi. tmz.com'un haberine göre, Mischa Barton'un malikanesi sekiz yatak odası, 11 banyo, yüzme havuzu gibi ayrıntılara sahip. Barton, şu sıralar televizyonda daha küçük projelerde rol alıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle