GeriAvrupa Seks işçisi tarafından soyulan polislerin çıkmazı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seks işçisi tarafından soyulan polislerin çıkmazı

Seks işçisi tarafından soyulan polislerin çıkmazı
refid:27300968 ilişkili resim dosyası

Almanya'da seks işçisi olarak çalışan bir kadın, üç polis memurunu soymakla suçlanıyor. Ancak sarışın şüpheli, suçu kendisine tıpatıp benzeyen bir başka seks işçisinin üzerine atıyor.

Almanya'nın Hamburg kentinde para karşılığı seks hizmeti alan üç polis memuru, bir hayat kadını tarafından soyuldu. Bunun üzerine dava açan polisler, hayat kadınını sahte kirpik takan, Botox dudaklı ve silikonlu olan bir sarışın olarak tarif etti. Bu özellikleri taşıdığı için tutuklanan 27 yaşındaki Jessica S., hakkındaki iddiaları red etti ve suçu kendisine tıpatıp benzeyen 31 yaşındaki arkadaşı Golda D.F.'in üzerine attı.

HESAPTAN PARA ÇEKTİ
Hamburg mahkemesinde gerçekleşen duruşmadaki iddiaya göre Jessica S., yaşları 24 ve 26 arasında değişen üç polis memurun kredi kartını çalıp şifreyi öğrenerek hesaplardan 2 bin 644 Euro çekti. Zanlı, ifadesinde suçsuz olduğunu söyleyerek kendisine benzeyen Golda D.F.'in hırsızlık yaptığını belirtti.

Golda D.F. sessizliğini korurken hakimin, yanlış kişinin yargılanmasını önlemek için davacıları iki şüpheliye benzeyen başka kadınlarla karşılaştıracağı belirtildi.


Duruşma 9 Ekim tarihinde devam edecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle