GeriAvrupa Romantik olmaya çalışırken evini yaktı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Romantik olmaya çalışırken evini yaktı

Romantik olmaya çalışırken evini yaktı
refid:26983485 ilişkili resim dosyası

İngiltere’nin Kent şehrinde tatilden dönecek olan kız arkadaşına romantik bir karşılama hazırlamak isteyen 29 yaşındaki Amanj Issen, kadının adını mumlarla yatak odası halısının üzerine yazınca yangın çıkardı.

Issen dumanları görünce hemen itfaye çağırsa da yatak odasının tamamen yanmasını ve evin geri kalanının da duman ve isten zarar görmesini engelleyemedi.

Romantik olmaya çalışırken evini yaktı
İnşaat işçiliği yapan Issen talihsiz kaza ile ilgili Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada “Küçücuk mumların bu kadar kısa sürede bu kadar çok zarar verebildiğini görmek beni çok şaşırttı” dedi.

Issen sözlerine “Kız arkadaşım Latvia’da ailesini ziyaret etmeye gitmişti. Eve yaklaştığında beni arayıp bavullarını taşımasına yardım etmek için aşağı inip inemeyeceğimi sordu. Ona zaten kapının önünde olduğumu ve başımın büyük bir belada olduğunu söyledim. Yangını görünce sadece kimsenin yaralanmadığına sevindiğini söyledi. Daha sonra ona mumların fotoğrafını da gösterdim ve çok beğendi” dedi.

Paylaştıkları iki katlı ev sevgilisinin romantik jesti nedeniyle büyük zarar gören 24 yaşındaki ana Stankeviciute ise “Sevgilisinin yapmaya çalıştığı jestin kendisini çok duygulandırdığını ancak gelecek sefere bir demet çiçek ya da bir kutu çikolata ile yetinmesini tercih edeceğini” söyledi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle