GeriAvrupa Robin Williams, intihardan önce veda etti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Robin Williams, intihardan önce veda etti

Robin Williams, intihardan önce veda etti
refid:27252925 ilişkili resim dosyası

Komedyen Billy Connolly, intihar eden ünlü oyuncu Robbin Williams ile arkadaşlığı hakkında konuştu.

Ünlü komedyen Billy Connolly, arkadaşı ile yaptığı son telefon görüşmesinde Williams'in "Seni bir kardeş gibi seviyorum" diyerek kendisine veda ettiğini söyledi.

SIK SIK DERTLEŞİRLERDİ
İddiaya göre, Parkinson Hastalığın ilk evresinde bulunduğu ölümünden sonra ortaya çıkan Robin Williams, 71 yaşındaki arkadaşı Billy Connolly ile sık sık dertleşirdi.

İngiltere'nin 'Telegraph' haber sitesine demeç veren komedyen, "Parkinson üzerine çok konuşurduk" ifadesini kullandı. Kendisinin de aynı durumda olduğunu belirten Connolly, " Beni her aradığında hastalık ile ilgili yaşadıklarımızı karşılaştırırdık" dedi. Connolly ayrıca "Parkinson seni her daim takip eden bir soyguncu gibidir" diyerek hastalığın kişi üzerinde yarattığı duyguyu paylaştı.

VEDA GÖRÜŞMESİ
Williams'in son telefon görüşmesinde ise her zamankinden daha samimi olduğunu ifade eden Conolly "Galiba bana veda etmek istedi" dedi ve konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bana 'Seni kardeş gibi seviyorum' dedi. Ben de 'Biliyorum' dedim. Bunun üzerine Robin 'Bildiğinden emin misin?' diye sordu. Ben de 'Evet'dedim."

"ZOR AMA GÜZEL BİR İNSANDI"
Conolly, 11 Ağustos 2014 tarihinde 63 yaşında intihar ederek hayata veda eden arkadaşı Robin Williams için bir de bunları söyledi: "O, herzaman keyifsiz değildi. Zor, ama güzel bir insandı. Onunla olmak mutluluk verciydi."


Yorumları Göster
Yorumları Gizle