GeriAvrupa Prens Andrew yeniden İngiliz gazetelerinin manşetinde
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Prens Andrew yeniden İngiliz gazetelerinin manşetinde

Prens Andrew yeniden İngiliz gazetelerinin manşetinde
refid:28030301 ilişkili resim dosyası

Hakkında seks skandalı çıktığından bu yana Davos’ta ilk defa gazetecilerin karşısına çıkan Prens Andrew, Virginia Roberts’un yeni iddialarıyla tekrar manşet oldu.

Davos’ta verilecek resepsiyonda gazetecilerin bu konuda sorularını yanıtlaması beklenen Prens Andrew’un (54), kendisini basın önünde nasıl savunacağıyla ilgili olarak Buckingham Sarayı bir yorum yapmadı.

PEDOFİL ARKADAŞININ ÖZEL ADASINDA
The Sun gazetesinin Köle Kızın Bombası "Andy ve 8 kızla seksim" manşetli haberinde , Prens Andrew ile rüştünü ispatlamadan seks yaptığını söyleyen Virginia Roberts’in (31) "8 kızla seks partisinin prensin pedofil arkadaşı Jeffrey Epstein’in özel adasında yapıldığı" iddiasına dikkat çekildi.

Haberde, yeni mahkeme kağıtlarının Prens Andrew’u adaletle karşı karşıya gelmesi için yeminli ifade vermeye çağırdığı belirtildi. Virginia Roberts, "Umarım benim avukatım onun yemin altında ifadesini alır ve o hakikatı söyler" diye konuştu.

"ANDREW ÇARPILDI"

"Prensin 9 kızla seks partisi" başlıklı iç sayfa haberinde The Sun, "Abaza Andy ile sekse tiksintim" başlığını atarak seks kölesinin Prens Andrew’un mahkeme tarafından suçlu bulunmasını istediğini yazdı. Daily Mail, birinci sayfadan Prens Andrew’un Virginia Roberts ile 2001 yılında çekilmiş eli kızın belinde fotoğrafını yayınlarken Andrew, "seks iddiasını inkar etmeyi yemin altında yapması talebiyle çarpıldı" başlığını attı. Daily Mirror, Andrew’un köle kızının "Prens mahkemede görüşürüz" laflarını vurgularken, Metro "Küçük yaştaki seks kölesi, Andrew’u yeminle mahkemede ifade vermeye çağırdı" başlığını attı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle