GeriAvrupa Polonya’da ölü bulunan bebeğin annesi Türk mü?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Polonya’da ölü bulunan bebeğin annesi Türk mü?

Polonya’da ölü bulunan bebeğin annesi Türk mü?

Duisburg polisi, geçen kasım ayında Polonya'da ölü bulunan bebeğin annesinin Türk, Bulgar ya da Fazlı olabileceğinden hareket ediyor. Sebebi ise bebeğin yanında bulunan banyo kesesi!

ALMANYA’nın Duisburg şehrinden Polonya’ya götürülen eski elbiseler arasında ölü bebek cesedi bulunmasının üzerine, Duisburg’da yaşayan bir kadının evine baskın düzenlenmişti. Geçen yılın son ayında yapılan baskında, 16 yaşındaki kızıyla birlikte yaşayan kadının evinden bir bebek cesedi daha çıkmıştı. Kadın önce inkar etmesine rağmen daha sonra iki bebeğin de kendisine ait olduğunu söylemişti. Ancak öyle olmadığı ortaya çıktı. Yapılan DNA testinde bebeklerin kardeş olmadığı anlaşıldı. Şimdi polis, Polonya’da bulunan bebek cesedinin kime ait olduğunu araştırıyor.

Duisburg polisinden yapılan açıklamada, bebeğin yanında bulunan banyo kesesinden dolayı, Türk, Bulgar veya Fas’lı bir annenin dünyaya getirmiş olabileceğine dikkat çekildi. Duisburg veya çevresinde bebekle ilgili bilgisi olanların savcılığa veya polise bilgi vermesi istendi. Polis, halka, “İlkbahar aylarından kasım ayının başına kadar hamile olup da şimdi bebeği olmayan kadın tanıyorsanız bilgi verin” çağrısı yaptı. Polis, bilgisi olanların 0203 280-0 numaralı telefonu aramalarını istedi. 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle