GeriAvrupa Polis harekete geçse Susanna yaşayacaktı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Polis harekete geçse Susanna yaşayacaktı

Polis harekete geçse Susanna yaşayacaktı

Almanya’da polisin, 14 yaşındaki Susanna’ya tecavüz edip ödürmeden önce 11 yaşındaki başka bir kıza tam 3 kez tecavüz eden ve suç duyurusuna rağmen Ali Bashar’ın ifadesini almadığı ortaya çıktı. Bashar sorgulasansa belki de Susanna hiç ölmeyecekti.

ORTAOKUL öğrencisi 14 yaşındaki Susanna F., 22 Mayıs’ta tecavüz edildikten sonra öldürüldü. Katil, küçük kızı toprağa gömdü ve ailesiyle birlikte Almanya’yı terk edip Irak’a kaçtı. Irak’tan getirilip hapse atıldı ve 4 haftadır cezaevinde. Ancak bu kez katil Ali Bashar’ın daha önce de 11 yaşındaki küçük bir kıza cinsel saldırıda bulunduğu ortaya çıktı. Hem de üç kez. Bir kez tek başına, iki kez de kardeşi ve arkadaşıyla birlikte. Ve yeni ortaya çıkan bilgilere göre polis, Ali Bashar’ın 11 yaşındaki kıza tecavüz ettiğinden şüphelendi ama ifadesine başvurmadı.

Polis harekete geçse Susanna yaşayacaktı

BABA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU
Frankfurt Allgemeine Gazetesi’nin haberine göre Ali Bashar, yurttaki odada mart ayında 11 yaşındaki küçük kıza cinsel saldırıda bulundu. Aynı kıza ikinci cinsel saldırıyı nisan ayında bu kez Afgan arkadaşıyla birlikte yaptı. Üçüncü cinsel saldırıyı ise yine Afgan arkadaşı ve küçük kardeşiyle birlikte mayıs ayında gerçekleştirdi. Küçük kız olayı ailesine anlatınca, baba suç duyurusunda bulundu. Polis yurtta kalan dört ayrı Ali’nin yaşadığını tespit etti ancak tarif edilen odanın Bashar’ın kaldığı oda olmasına rağmen Bashar’ın ifadesini almadı. İki ay içinde tam dört kez iki kıza tecavüz eden Ali Bashar’ın ifadesi alınsa ve takip edilse belki de şimdi Susanna yaşıyor olacaktı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle