GeriAvrupa Önce tekme attı sonra yumruk
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Önce tekme attı sonra yumruk

Önce tekme attı sonra yumruk

Hollanda’nın Utrecht kentinde polislerin bir şüpheliyi gözaltına aldığı sırada, çevreden vatandaşların olaya müdahalesi ile arbede yaşandı. Arbede sırasında bir polis memurunun, kendisini ikaz eden başörtülü kadını önce teklemesi ardından yüzüne yumruk atması büyük tepki çekti.

POLİS yetkilileri, 2 polis memurunun bir şüpheliye müdahalesi sırasında, çevreden kişilerin polislerin işini yapmasına engel olduğunu ve ortaya çıkan arbedede polisin cop ile bazı kişilere müdahale ettiğini duyurdu.
Yaşanan arbedeye dair yayınlanan amatör kamera görüntülerinde polislerin bir adamı gözaltına almaya çalıştığı sırada, bir başka kişinin polislere saldırdığı görülüyor. Yine görüntülerde arbede sırasında iki kadının da sürece müdahil olduğu, bu sırada bir polisin bir kadını yere düşürdüğü, başörtülü bir başka kadına da önce tekme, ardından yumruk attığı görülüyor.
Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından polisler büyük tepki çekti. Polis yetkilileri olayın aydınlatılmaya çalışıldığını, sosyal medyadaki videoların inceleneceğini, polislerin olaya yaklaşımının da ayrıca araştırılacağını duyurdu. Polis, görüntülerdeki kadınlara da ulaşılmaya çalışıldığını, olayın detayları için onların da bilgisine başvuracaklarını açıkladı.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle