Necati Şaşmaz ve Andy Garcia 8 Yıl Sonra Buluştu

Hürriyet Haber
07.09.2014 - 15:39 | Son Güncelleme:

8 yıl aradan sonra yeniden 'Kurtlar Vadisi Pusu'da rol alan ünlü aktör Andy Garcia, onuruna düzenlenen kokteylde; dizinin 'Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'la hasret giderdi.

Fenomen dizi ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezon bölümlerinde rol almak için Türkiye’ye gelen Hollywood’un efsane oyuncularından Andy Garcia, önceki akşam Club 29’da kendisi için düzenlenen davete katıldı. Geceye; iş, medya ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Daha önce dizinin Sharon Stone’un da yer aldığı sahnelerinde oynadığını hatırlatan Garcia, şöyle konuştu: “Bu ekiple Los Angeles’ta çalışma fırsatım olmuştu, bu kez İstanbul’a davet ettiler, geldim. Çok mutluyum.”

Kurtlar Vadisi Pusu’nun Ayasofya’daki çekimlerinde düşüp ayağını inciten ünlü yıldız Andy Garcia onuruna verilen gecede ayakta durmakta zorluk çekti.
'Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonunda rol almak için Türkiye’ye gelen ünlü Hollywood yıldızı Andy Garcia, Club 29’da onuruna düzenlenen davete katıldı. İş, medya ve sanat dünyasının ünlü isimlerinin bulunduğu gecede Garcia’nın yüzü biraz asıktı.

"ÇOK ACIM VAR"

Ayakta durmakta zorlanan ünlü yıldızın Ayasofya’daki çekimler sırasında ayağını incittiği ortaya çıktı. Davete geldiğinde ‘Çok acım var’ diyen Garcia sürekli oturdu. “6 yıl önce Los Angeles’ta bu ekiple çalıştım.Yeniden bir araya gelmekten mutluyum” dedi.

EŞİYLE TANIŞTIRDI

Sekiz yıl önce Kurtlar Vadisi’ne konuk olan Andy Garcia, rolünün devamı için İstanbul’da. Aradan geçen zamanda evlenen Necati Şaşmaz, Garcia’yı onuruna verilen davette eşiyle de tanıştırdı.

Ayağı çekimler sırasıda incinen Andy Garcia, nezaketi elden bırakmadı. Garcia, 8 yıl sonra görüştüğü Necati Şaşmaz’ın eşi Nagehan Şaşmaz‘ı tebrik de etti.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı