GeriAvrupa Mücevher değil otomobil!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mücevher değil otomobil!

Mücevher değil otomobil!
refid:27259275 ilişkili resim dosyası

İngiltere’nin başkenti Londra’da swarowski taşlarla kaplı bir Mercedes boy gösteren 21 yaşındaki Rus öğrenci Daria Radionova bir anda ilgi odağı haline geldi.

İşletme eğitimi almakta olan Radionova’nın CLS 350 model Mercedes otomobilini 1 milyondan fazla Swarowski kristalle kaplattığı ve parlayan otomobilini “çok sevdiği” açıklandı.

İngiliz basını “BAI BAYY” plakalı otomobilin 25 bin sterln değerinde olduğunu ve üzerindeki kristallerin de 20 bin sterline mal olduğunu belirtiyse de konuyla ilgili çıkan haberlerin ardından Facebook hesabında bir açıklama yayınlayan Radionova “Otomobilinin çok daha pahalıya mal olduğunu, basının bu rakamlara nerden olaştığını bilmediğini” belirtti.

Radionova “Çok özel bir otomobile sahip olmak istedim. Benim için arabamı Swarowski taşları ile kaplayan ekip Rusya’dan geldi ve iki ay boyunca günde 12 saat bu proje üzerinde çalıştı” dedi.

Genç kadın “Otomobil büyük ilgi görüyor, herkes fotoğraflarını çekiyor ve ben de bunu çok eğlenceli buluyorum. Bir gün bu aracı sattığımda elde ettiğim geliri yardım derneklerine bağışlayacağım” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle