GeriAvrupa Mesut Özil'in Dubai ziyareti kral gibi geçti!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mesut Özil'in Dubai ziyareti kral gibi geçti!

Mesut Özil'in Dubai ziyareti kral gibi geçti!

Türkiye'nin gururu Mesut Özil, önceki gün Dabia Maliye Bakanı Sheik Hamdan Bin Rashid Al Maktoum'u ziyaret etti. Al Maktoum'a forma hediye eden futbolcu, şeyhi düğününe de davet etti.

Arsenal'in yıldızı Mesut Özil, geçtiğimiz gün takımıyla kamp için gittiği Dubai'de krallar gibi karşılandı. Ünlü futbolcu, önceki gün takım arkadaşlarıyla Dubai Maliye Bakanı Sheik Hamdan Bin Rashid Al Maktoum'un özel davetlisi olarak Zabeel Sarayı'nı ziyaret etti. Özil, Al Maktoum'a üzerinde kendi forma numarasının yer olduğu ve tüm Arsenal futbolcularının imzaladığı formayı hediye etti..

Mesut Özilin Dubai ziyareti kral gibi geçti
Formada Özil'in Al Maktoum'un adı da yer aldı. Al Maktoum'la sohbet eden ve kendisinden yoğun ilgi gören ünlü futbolcu, bu anı fotoğrafla da ölümsüzleştirdi. Sheik Hamdan Bin Rashid Al Maktoum'un tüm fotoğraf çekimlerinde Mesut'u özellikle yanına davet etmesi de gözden kaçmadı. Bu arada güzel oyuncu Amine Gülşe ile bu yaz nikah masasına oturacak olan Özil, İngiliz basınının iddiasına göre de Al Maktoum'u İstanbul'daki düğününe davet etti..

Futbolcu ile nişanlısı, geçtiğimiz günlerde de Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı ziyaret edip düğüne davet etmişti. Gülşe, şu sıralar İstanbul'da düğün hazırlıkları ile ilgileniyor. Dubai'deki Zabeel Sarayı'nda Al Maktoum'u ziyaret eden Özil, şeyhe imzalı formasını hediye etti.

Mesut Özilin Dubai ziyareti kral gibi geçti

Yorumları Göster
Yorumları Gizle