GeriAvrupa Meşhur orgazm sahnesinin perde arkası
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Meşhur orgazm sahnesinin perde arkası

Meşhur orgazm sahnesinin perde arkası
refid:24700624 ilişkili resim dosyası

'Harry ile Sally Tanışınca' filminin oyuncularından Billy Crystal, filmdeki rol arkadaşı Meg Ryan’ın meşhur orgazm sahnesi ile ilgili bilinmeyen detayları anlattı.

Romantik komedi türünün unutulmaz filmi ‘Harry ile Sally Tanışınca’, bir kafede gerçekleşen orgazm sahnesi ile akıllara kazınmıştı.

Sally karakterini canlandıran filmin başrol oyuncularından Meg Ryan ve Harry rolündeki Billy Crystal, kalabalık bir kafede oturuyordu. Bu sırada, Sally rolündeki Ryan etraflarındaki bir sürü insana aldırmadan orgazm taklidi yapıyordu. Bu taklitten çok etkilenen yaşlı bir kadın da Ryan’a bakarak ‘O ne içtiyse bana da ondan getirin’ diyordu.

Meşhur orgazm sahnesinin perde arkası

İngiliz basınından Daily Mail’in haberine göre bu sahnesi ile olay yaratan filmin perde arkasını aktör Billy Crystal geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda anlattı. Crystal sahnenin Meg Ryan’ın fikri olduğunu ve her şeyin aktrisin isteği üzerine başladığını söyledi.

Ryan’ın, “Halka açık bir yerde orgazm taklidi yapmalıyım ve yaşlı bir kadın ‘o ne içiyorsa bana ondan getirin’ demeli” dediğini kaydetti. Crystal, Ryan’ın bu önerisinin aynen hayata geçirildiğini ve filmin sinemanın unutulmazları arasına girdiğini söyledi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle