GeriAvrupa Mersin'de Sıla rüzgarı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mersin'de Sıla rüzgarı

Mersin'de Sıla rüzgarı
refid:27770736 ilişkili resim dosyası

Mersin’de sahne alan ünlü sanatçı Sıla, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

CNR Expo Fuar Alanı’nda Mersinlilerle buluşan Sıla, hayranlarını selamlayarak konserine başladı. Sahne kıyafeti ile göz dolduran ünlü sanatçı, eski ve yeni albümlerinde yer alan şarkılarından oluşan repertuvarıyla hayranlarının karşısına çıktı.

Son albümünün çıkış parçası olan ’Vaziyetler’ başta olmak üzere, ’Tamam Mıyız’, ’Yabancı’, ’Oluruna Bırak’ gibi en sevilen parçalarını seslendiren Sıla, sahnede fırtına gibi esti.
Seslendirdiği şarkılarla kimi zaman eğlendiren Sıla, kimi zaman da hüzünlendirdi. Bazı parçalarını hayranları ile birlikte seslendiren güzel sanatçı, enerjisi ve sempatik tavırları ile hayranlarının kalbini bir kez daha kazandı.

"MUTLU MUSUNUZ?"
Şarkı aralarında zaman zaman hayranları ile sohbet eden Sıla, "Mutlu musunuz? Mutlu olmayan varsa da bu gece mutlu edeceğiz. Bu gece çok eğleneceğiz. Mersin’e en son geldiğimde yazdı. Fakat Mersin her zaman özel benim için. Burada çok güzel anılar biriktirdik. Bu gece herkes çok eğlenecek. Teşekkürler Mersin" dedi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan ünlü sanatçı, alkış yağmuru eşliğinde sahneden ayrıldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle