Mahkeme sonrası mucize!

Birce BORA / LONDRA
25.02.2015 - 00:00 | Son Güncelleme:

Galler’deki Swansea Kraliyet Mahkemesi’nde filmleri aratmayan bir “mucize” yaşandı.

Otomobiline ilk yardım aracı süsü vererek siren taktığı ve trafik kurallarını ihlal ettiği suçlaması ile yargılanacağı duruşmaya “kMahkeme sonrası mucizealp krizi geçirdiğini ve artık yürüyemediğini” iddia ederek tekerlekli sandalyede gelen Phillip Lemonheigh (59), duruşmadan sonra kimsenin bakmadığını düşündüğü bir anda ayağa kalkmış kendi tekerlekli sandalyesini iterken görüntülendi.

Duruşmanın ertesi gününde de yürüyerek markete giderken görüntülenen Lemonheigh, kendisini yaşadığı “mucize” ile ilgili sorgulayan muhabirlere “Evet markete yürüdüm, ancak daha sonra çok yorulduğum için yarım saat oturup dinlenmek zorunda kaldım” dedi.

Mahkemede ambulans sirenleri takılı Renault Laguna model bir otomobille aşırı hız yaparken trafik polisi tarafından durdurulduğu ve polis memuruna “Gönüllü bir ambulans söförü olduğunu” iddia ettiği belirtilen Lemonheigh, kendisine yöneltilen adaleti engellemeye çalışma ve tehlikeli araç kullanma suçlamalarını kabul etti.

Yürüyebildiğinin ortaya çıkmasının ardından hapis cezasına çarptırılması beklenen Lemonheigh’ın alacağı ceza 20 Mart’ta belli olacak.

Mahkeme sonrası mucize

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı