Lopez bu kez bazı hayranlarını fena halde kızdırdı.

Hürriyet Haber
05.09.2014 - 13:10 | Son Güncelleme:

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez bu kez bazı hayranlarını fena halde kızdırdı.

45 yaşındaki Lopez'in genç meslektaşı Iggy Azalea ile birlikte seslendirdiği Booty adlı şarkısının remiksi için çektiği klibi "cinsellik dozunu" fazla bulanlar için "umutsuz çırpınışlar bunlar" yorumunu yaptı.

Sosyal medya platformlarında da çok konuşulan klipte Jennifer Lopez, 23 yaşındaki Iggy Azalea ile birlikte kamera karşısına geçti.Lopez daha önce bu şarkıyı Pitbull ile birlikte seslendirmişti.Şarkı, Lopez'in A.K.A adlı albümünün ilk single'ı. Ancak Lopez Pitbull ile seslendirdiği versiyonun satışlarından memnun kalmayınca bu kez şansını bir de Iggy Azalea ile denemek istedi.

İkili, şarkıyı stüdyoda seslendirdikten sonra bir de klip çekildi.Ancak Lopez ile Azalea'nın cüretkar pozlarda kamera karşısına geçtiğ iklip de görünüşe göre beklenen beğeniyi toplayamadı.

İnternetteki bir çok magazin sitesinde yazan yorumcular "kadın şarkıcıların yetenekleri yerine bedenlerini sergilemelerini" eleştirdi.

Klibin "seks satar" ilkesinin bir yansıması olduğunu belirten yorumcular "Bazen bir kadının sahip olduğu deha bile onun yeteri kadar başarılı olmasını sağlayamaz. Açıkça görülüyor ki o zaman da özellikle pop müzikte cinsellik devreye giriyor" yorumları yapıldı.

Bu duruma örnek olarak da Miley Cyrus ve Beyonce gibi şarkıcıların yeteneklerinden çok cinselliği ön plana çıkaran gösterileri hatırlatıldı.Posta'nın haberine göre, bazı kişiler de Jennifer Lopez'in iki küçük çocuk annesi olduğunu belirterek "O çocuklara nasıl örnek olduğu ortada" yorumlarını yaptı.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı