Lindsay Lohan Londra'da olgunlaştı

Hürriyet Haber
15.12.2014 - 12:35 | Son Güncelleme:

Londra'ya taşınan oyuncu Lindsay Lohan bir daha Hollywood'a dönmeyeceğini açıkladı.

'The Guardian' gazetesine konuşan Lohan, "Bir daha asla Los Angeles'de yaşamayacağım" sözleriyle dikkat çekti.

ABD'deki hayatını geride bıraktığını vurgulayan Lohan, "Arkadaşlarım orada olup bitenlerle ilgili hikayeler anlatıyor ama hiç biriyle ilgilenmiyorum. Kim evlendi, kim hamile kaldı - Bunları bile bilmiyorum. L.A'de haberler hep dedikodulardan ibaret. Oysa dünyada neler oluyor. Onlar dedikoduyu haberden sayıyorlar" şeklinde konuştu.

Londra'nın haber anlayışını öven Lohan ayrıca "BBC'yi çok seviyorum. Buraya geldiğimden beri haberlerde ismimin geçtiğini duymadım. Bu çok garip ve aynı zamanda muhteşem bir duygu" dedi.

BEYAZ PERDE YERİNE TİYATRO
Bu yılın yaz mevsiminde Londra'ya taşınan 28 yaşındaki Lohan, beyaz perde yerine tiyatro sahnelerinde 'Speed The Plow' adlı oyunda boy gösterdi.

Bundan sonra da tiyatro ile devam etmek istediğini dile getiren oyuncu, paparazilerden uzak bir yaşamın tadını çıkardığını belirtti. Eski hayatını ve çevresini özlemeyen Lohan, "Burada tek başıma koşuya çıkıyorum. Her sabah erkenden koşuyorum. Oysa arkadaşlarım o saatlerde partiden partiye gidiyor. Artık büyümeliydim ve Londra bunun için çok uygun bir yer" dedi.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı