GeriAvrupa Kraliçe ile de tanışmış!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kraliçe ile de tanışmış!

Kraliçe ile de tanışmış!
refid:27895405 ilişkili resim dosyası

ABD’nin Florida eyaletinde görülen bir davada 1999-2002 yılları arasında Amerikalı bankacı Jeffrey Epstein tarafından aralarında İngiltere prensi Andrew’in de bulunduğu bazı zengin erkeklerle cinsel ilişkiye girmeye zorlandığını açıklayan Virginia Roberts’ın bu yıllarda Kraliçe Elizabeth ile de tanıştığı iddia edildi.

Mahkemede Prensle ilk kez 15 yaşındayken ilişkiye girdiğini belirten Roberts’in babası Sky Roberts; kızının Epstein ile birlikte Londra’ya geldiğinde Kraliçe Elizabeth’in de huzuruna çıktığını söyledi.

58 yaşındaki Sky Roberts İngiliz Sun gazetesine verdiği röportajda “Kızım bana Londra’ya gittiğinde Prens Andrew ile tanıştığını söylemişti. Oradayken Kraliçe ile de tanıştığını ve bu tanışmanın onu çok heyecanlandırdığını da söylemişti” dedi.

Buckingham Sarayı İngiliz basınında geniş yer bulan iddiaları şiddetle yalanladı ve ellerinde Virginia Roberts’ın Kraliçe Elizabeth ile bir araya geldiğini gösteren hiç bir kayıt bulunmadığını açıkladı.

KRALİÇE İLE YÜZLEŞMEK İÇİN LONDRA’YA DÖNDÜ

54 yaşındaki Prens Andrew, reşit olmayan bir kişiyle ilişkiye girdiği yönündeki bu iddialara cevap vermek için İsveç’teki kayak tatilini yarıda keserek Pazar günü İngiltere’ye döndü.

İngiliz basını Andrew’in Londra’da avukatları ile bir araya geleceğini ve annesi Kraliçe Elizabeth ile de konuyu görüşeceğini iddia etti. Bu arada Prens Andrew’in Epstein ile olan arkadaşlığı ile ilgili olarak ABD’li savcılara da ifade vermek zorunda kalabileceği de açıklandı.

Amerikalı iş adamı Jeffrey Epstein, 2008 yılında "küçük yaştaki kızları hayat kadınlığına zorlama" suçlamasıyla 18 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.

Prens Andrew, Epstein ile hapisten çıktıktan sonra da görüşmeye devam etmiş, ikilinin fotoğrafları basına yansımıştı. York Dükü ünvanını taşıyan Andrew, 2011 yılında Jeffrey Epstein ile arkadaşlığından dolayı İngiliz halkından özür dilemiş ve Birleşik Krallık ticaret ve yatırım temsilciliği görevinden istifa ettiğini açıklamıştı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle