Kocasının cinsel organını makasla kesmeye kalktı

Birce Bora
27.01.2015 - 00:43 | Son Güncelleme:

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde kocasının penisini makasla kesmeye çalışan Virginia Valdez isimli 72 yaşındaki kadın, 450 saat kamu hizmeti cezasına çarptırıldı.

Konu ile ilgili görülen mahkemede Valdez, 2011 yılında kocası Cesar’ın penisini kesmeye çalıştığını kabul etti. 32 yıldır evli olan çiftin olay sırasında boşanma aşamasında olduğu belirtildi.

ERKEKLER DE KURBAN OLABİLİYOR

Kararın açıklanmasından sonra bir basın açıklamasında bulunan Cesar Valdez, “Hukukçuların kadın olduğu için eski eşine daha insaflı davrandığını” söyledi.
Valdez, “Eğer ben kurban değil de saldırgan olsaydım bu dava çok daha önce görülürdü. Ben burada erkeklerin de aile içi şiddet kurbanı olabileceğini göstermek için karşınızdayım. Erkekler yaşadıklarını açıklamaktan korkuyor çünkü insanların onlara güleceğini ya da onları ezik ya da zavallı biri olarak damgalayacağını düşünüyor” dedi.

HAYATINA DEVAM ETMEK İÇİN KABUL ETTİ

Valdez, yaşadıklarını geride bırakmak ve hayatına kaldığı yerden devam edebilmek için eski karısına verilen cezayı kabul ettiğini ancak bu cezanın yeterli olduğuna kesinlikle inanmadığını söyledi.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı