GeriAvrupa Kıskançlığın yaşı yok!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kıskançlığın yaşı yok!

Kıskançlığın yaşı yok!
refid:27789560 ilişkili resim dosyası

İngiltere’nin Cheltenham kentinde 82 yaşındaki Elizabeth Stokes “bir kaçamak yaşadığına inandığı” 36 yıllık kocası John’u terzi makasıyla 13 kez sırtından bıçaklayarak ağır yaraladı.

Çiftin evinde gerçekleşen saldırıda akciğerleri delinen 69 yaşındaki John Stokes’un bir komşunun çığlıklarını duyup polis çağırması sonucu kurtarılıp hastaneye kaldırıldığı belirtildi.

Konu ile ilgili Glauchester Kraliyet Mahkemesi’nde görülen davada Elizabeth Stokes’ın kocasının Viagra kullandığından şüphelendiği ve adamın “Metresleri ile konuşmak için kullandığı ikinci bir cep telefonu olduğuna inandığı” açıklandı.

Saldırıdan sonra 8 gün hastanede yatan ancak sonuçta tamamen sağlığına kavuşan John Stokes, mahkemede verdiği ifadede sadakatsizlik iddialarını reddetti ve “Karısının hapse girdiğini görmek istemediğini ve eğer mahkeme onu serbest bırakırsa onunla birlikte yaşamaya devam edeceğini” söyledi.

Ancak davaya bakan yargıç Jamie Tabor, yaşlı kadını adam yaralamadan suçlu buldu ve 4.5 yıl hapis cezasına çarptırdı. Ayrıca Elizabeth Stokes’un kocası John’un yanına yaklaşması ve onu telefonla araması da süresiz olarak yasaklandı


Yorumları Göster
Yorumları Gizle