GeriAvrupa Kim Kardashian'ın selfie'leri kitap oluyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kim Kardashian'ın selfie'leri kitap oluyor

Kim Kardashian'ın selfie'leri kitap oluyor
refid:26972489 ilişkili resim dosyası

Kim Kardashan sonunda bunu da yaptı.. Geçtiğimiz hafta ailesiyle gittiği Tayland gezisinde iki binden fazla selfie çektiği konuşulan Kardashian, en seksi pozlarını bir kitapta toplamaya karar verdi.

Kardashian'ın cüretkar pozlarının yer aldığı 352 sayfalık kitap 2015 yılının Nisan ayında satışa sunulacak. 33 yaşındaki Kardashian kitabının ortaya çıkış hikayesini de şöyle anlattı:

"Kanye'ye Sevgililer Günü için ne hediye etmem gerektiğini düşünüyordum. Sonra aklıma her erkeğin sevgilisinin seksi fotoğraflarını görmekten hoşlanacağı fikri geldi. O sırada Tayland'daydık ve yardımcım Stephanie'ye bir polaroid fotoğraf makinesini alıp benimle birlikte gelmesini söyledim. Kaldığımız evin dört bir yanında fotoğraflar çektik. Bu kitap fikri de böylece ortaya çıktı."

Kim Kardashian'ın Selfish (Bencil) adını verdiği ve aynı zamanda sosyal medyada son dönemin gözdesi olan Selfie'ye de gönderme yaptığı kitabıs 19.95 Dolar (yaklaşık 43 TL) fiyatla satılacak...Facebook hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle