GeriAvrupa Kate işe geri dönüyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kate işe geri dönüyor

Kate işe geri dönüyor
refid:30015908-spot ilişkili resim dosyası

Mayıs ayında ikinci çocuğu Prenses Charlotte’u dünyaya getirdikten sonra “doğum iznine” çıkan ve 4 aydır resmi davet, açılış ve törenlere katılmayan Kate Middleton’ın önümüzdeki haftadan itibaren iş başı yapacağı açıklandı.

İngiliz basını Cambridge Düşesi Middleton’ın yaz aylarını oğlu Prens George ve kızı Prenses Charlotte ile gözlerden uzak bir şekilde geçirmekten büyük keyif aldığını ancak artık Kraliyet görevlerini yerine getirmeye devam etmeye hazır olduğunu yazdı.

33 yaşındaki düşesin ilk olarak gelecek hafta çocuk ruh sağlığı konusunda uzmalaşmış bir merkez olan Londra’daki Anna Freud Centre’ı ziyaret edeceği ve ilerleyen günlerde de benzer konulara ağırlık veren yardım derneklerini ziyaret etmeye devam edeceği açıklandı.

Kate Middleton’ın 18 Eylül’de de kocası Prens William ve Prens Harry ile birlikte Twickenham’da yapılacak Rugby Dünya Kupası açılışına katılacağı belirtildi.

Prens William ve Kate Middleton’ın Ekim sonunda Dundee, Kasım sonunda da Kuzey Galler’e ziyaretlerde bulunacağı da açıklandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle