GeriAvrupa İşte cinsel hayatı en renkli olan kadınlar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte cinsel hayatı en renkli olan kadınlar

İşte cinsel hayatı en renkli olan kadınlar
refid:27693494 ilişkili resim dosyası

Arkadaşlarının büyük bir kısmı erkek olan kadınların cinsel hayatı daha renkli!

ABD’deki Oakland Üniversitesi’nden bilim insanlarının gerçekleştirdiği yeni bir araştırma arkadaşlarının çoğunluğu erkek olan kadınların tüm hayatlarını hemcinsleri arasında geçirenlere kıyasla daha sık ve daha kaliteli seks yaptığını ortaya koydu.

Bulgularını Journal of Comparative Psychology isimli akademik dergide yayınlayan uzmanlar erkeklerin, partnerlerinin çevresindeki diğer erkekleri ister istemez tehdit olarak gördüğünü ve bu nedenle ilişkilerini korumak için yatakta daha çok efor sarfettiğini söyledi.

40 çiftin sosyal hayatlarının ve cinsel alışkanlıklarının incelendiği araştırmayı gerçekleştiren ekibin başında bulunan Michael Pham, Fusion’a yaptığı açıklamada “Bir çok bilimsel araştırma erkeklerin partnerlerinin onları aldatabileceğini düşündüklerinde tahrik olduğunu gösteriyor. Bu elbette erkeklerin aldatılmak istediği anlamına gelmiyor. Bu sadece aldatılma tehlikesini hissettikleri zaman erkeklerin bilinç altında seks yapıp sperm yarışına katılma isteğinin doğduğunu gösteriyor” dedi.

Pham sözlerine “Dozunda kıskançlık bir çiftin cinsel hayatına büyük katkı sağlayabilir” diyerek devam etti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle