GeriAvrupa İngiltere bu çocuğu arıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İngiltere bu çocuğu arıyor

İngiltere bu çocuğu arıyor
refid:27109558 ilişkili resim dosyası

İngiltere, tedavi gördüğü hastanede anne ve babası tarafından kaçırılan 5 yaşındaki Ashya için alarma geçti.

Beyninde bulunan tümör nedeniyle İngiltere'nin Southampton kentindeki hastanede tedavi altından tutulan 5 yaşındaki Ashya King, dün annesi 45 yaşındaki Nahgemeh King ve babası 51 yaşındaki Brett King tarafından hastaneden kaçırıldı.

İngiltere bu çocuğu arıyor

Southampton Hastanesi yetkilileri, Ashya'nın ciddi bir beyin ameliyatının ardından tedavi gördüğünü, konuşamadığı ve yürüyemediğini belirtilirken çocuğun hayati riskinin bulunduğu ve en kısa süre içinde tıbbi müdahalenin gerektiğini belirtti.

Diğer yandan King ailesinin bir yakını Ashya'nın anne babasının çocukları için artık bir umut kalmadığı için kaçırdıklarını ileri sürdü. Katie Fletcher, Ashya'nın kaçırıldığı bölgedeki polis karakolu olan Hampshire Karakolu'nun facebook sayfasına ''Ben Ashya'nın annesinin arkadaşıyım, Brett ve Nahgemeh çocuklarına İngiltere'de artık hiçbir şey yapılamayacağını düşündükleri için onu yurt dışında tedavi etmek istiyorlar. Lütfen onları yargılamayın. Gerçekten iyi bir aile ve onların bunu oğullarına yardım etmek için yaptıklarına inanıyorum'' diye yazdı.

İngiltere polisi Ashya'nın en son Southampton'dan Fransa'ya giden feribotta görüldüğünü ve büyük olasılıkla İspanya'da olduğunu tahmin ediyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle