Hızlı internet yarı fiyatına

Hürriyet Haber
07.01.2015 - 11:12 | Son Güncelleme:

AY YILDIZ, High-Speed volümünü yenilemek isteyen müşterileri için fiyatı yarıya indirdi.

Yeni yıla özel bir kampanya ile giren AY YILDIZ, Highspeed-Volümlerini tüketen müşterilerine „ExtraSpeed“ ile hızlı internetlerini yarı fiyatına yenileyebilme şansı verdi. Cep telefonu hizmetleri sunucusu şirketten yapılan açıklamada, mart ayı sonuna kadar sürecek indirimli fiyat kampanyası ile, çok uygun fiyatla internette sörf yapma olanağı sunulduğu belirtildi.

Highspeed volümleri tükenen ve sürat kısıtlaması sınırına gelen AY YILDIZ müşterileri için yeni bir fırsat yarattıklarını dile getiren şirket yetkilileri, şu bilgileri verdi:
„Hızlı internet olanağının sınırına gelen müşterilerimiz, 1 Ocak- 31 Mart 2015 tarihleri arasında ExtraSpeed ile başlangıçtaki Highspeed Volümlerini opsiyon süresi bitimine kadar yarı fiyatına yenileyebilecekler ve internette son sürat sörf yapmaya devam edebilecekler. Bunun için tek şart, kullanıcının Internet flat içeren bir opsiyona sahip olmasıdır. ExtraSpeed-siparişi ile AY YILDIZ müşterileri kullandıkları internet opsiyonundaki komple Highspeed-Dahil volümlerini yenileme imkanına sahip olacaklar. En fazla 1 GB’lik Highspeed-Dahil volümler içeren internet opsiyonlarında kampanya süresi dahilinde, ExtraSpeed 3 Euro’luk normal fiyatı yerine 1,50 Euro’ya sunuluyor. 1 GB’den daha yüksek Highspeed-Dahil Volümü içeren opsiyonlarda ise, 9 Euro yerine 4.50 Euro ödeyip, yeniden internette son sürat sörf yapmaya devam edilebilecekler. Kullanıcılar, ExtraSpeed’i yarı fiyatına App ya da 1155 servis telefonu üzerinden sipariş edebilirler.“

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı