GeriAvrupa Herkes biliyormuş ama kimse önlem almamış
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Herkes biliyormuş ama kimse önlem almamış

Herkes biliyormuş ama kimse önlem almamış

9 yaşındaki oğlunu sevgilisi Christian L. ile birlikte pedofillere pazarladığı gerekçesiyle dün mahkemeye çıkarılan Berrin T.’nin, karıştığı iğrenç olayın bununla sınırlı olmadığı ortaya çıktı. Berrin T., sevgilisini kaybetmemek için oğluna yapılanlara göz yummuş.

İDDİANAMEYE göre Berrin T., Christian L.’nin arkadaşının kızına cinsel saldırıda bulunmasına göz yumdu. Hatta Christian L.’nin isteği ve baskısı üzerine küçük kızı sık sık eve alıp cinsel saldırıya maruz bıraktı. Annesinin küçük kızı Berrin T.’ye göndermemesi üzerine bu kez Christian L. sevgilisinin oğluna cinsel saldırıda bulundu. Berrin T. buna karşı çıktı. Christian L., terk etmekle tehdit edince Berrin T. de sevgilisini kaybetmemek uğruna oğlunun cinsel saldırılara maruz kalmasına göz yumdu. Sonra da pedofillere pazarlanmasına da ses çıkarmadı.

Herkes biliyormuş ama kimse önlem almamış

YETKLİLERİN İHMALİ DE VAR
Christian L. 2010 yılında çocuk pornografisi bulundurmak, yaymak, satışını yapmak ve küçük çocuklara cinsel saldırı suçlarından dört yıl ceza aldı. 2010 yılında hapse girdi. 2013’te kalan cezası ertelenerek tahliye edildi. Bilirkişi raporuna rağmen Christian L.’nin çocuklardan uzak durması için mahkeme kararı alınmadı. Christian L.’nin Berrin T. ve küçük oğluyla aynı evde yaşadığı bilinmesine rağmen ses çıkarılmadı. Eğer Christian L.’nin çocuklardan uzak durması yönünde bir karar alınmış olunsaydı, tüm bu yaşanan iğrençliklerin önüne geçilebilirdi.
Bu arada küçük çocuğun önümüzdeki duruşmalarda mahkemeye gelip ifadesi verebileceği konuşuluyor. Çocuk olayın ortaya çıkmasından sonra bakıcı aileye verilmişti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle