GeriAvrupa Helene Fischer, dansçısını sevgilisinin elinden aldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Helene Fischer, dansçısını sevgilisinin elinden aldı

Helene Fischer, dansçısını sevgilisinin elinden aldı

Yeni sevgilisi Thomas Seitel ile birlikte yaşamaya başlayan Alman şarkıcı Helene Fischer’in yeni sevgilisinin dansçısı olduğu ve sevgilisi Anelia Janeva’nın elinden aldığı ortaya çıktı.

BERLİN, 10 yıllık aşkı Florien Silbereisen’ten ayrıldığını çarşamba günü duyuran Helene Fischer’in, yeni dansçı sevgilisi Thomas Seitel ile birlikteliklerini konuşuyor. Bir yılı aşkın süredir çok yakın oldukları ve birlikte sahne aldıkları söylenen yeni çiftin, geçen yıl Avrupa turnesine de birlikte gittikleri ve tüm gösterilerde birlikte sahne aldıkları anlatılıyor.

Helene Fischer, dansçısını sevgilisinin elinden aldı

FISCHER İÇİR AYRILMIŞ
Thomas Seitel’in Bild gazetesine konuşan isminin açıklanmasını istemeyen bir arkadaşı, Seitel’in, dansçı sevgilisi Anelia Janeva’dan Fischer için ayrıldığını söyledi. Seitel ile Janeva, geçen yıl Berlin’de ortak ev satın almış ve bir yıldır da o evde oturuyorlardı. Janeva ile Fischer 2012’den 2014’e kadar birlikte sahne almışlardı.

82 SLİP GİYEREK REKOR KIRMIŞ
Fischer’a kızgın olan Janeva da sevgilisini kaptırdığı şarkıcıya sahnede eşlik etmek istemiyor. Fischer, Alman İkinci Kanalı ZDF’de Noel Bayramı nedeniyle gösteri yapacak. Daha önce bu gösteride Anelia Janeva’nın da yer alacağı belirlenmişti. Ancak son gelişmelerden sonra genç dansçı sahneye çıkmama kararı aldı.
Öte yandan Helene Fischer’in yeni sevgilisi Thomas Seitel’i kamuoyu ilk kez bir televizyon programında kırdığı rekorla tanıdı. Seitel, beş dakikada içinde 82 slip donu üst üste giyerek Guinness Rekorlar kitabına girmişti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle