GeriAvrupa "Haydi, şimdi de yakalım"
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Haydi, şimdi de yakalım"

"Haydi, şimdi de yakalım"
refid:27055493 ilişkili resim dosyası

Uyuyan arkadaşının kafasına alkol döküp, çakmakla yakan içkili bir meyhaneci, ne yaptığını fark edip şaşkın kurbanını hastaneye kaldırdı.

Avusturya'nın Salzburg şehrinde bir meyhaneci, işlettiği mekanda uyuyakalan 34 yaşındaki arkadaşının kafasına alkol döküp yaktı. O sırada içkili olduğunu ileri süren meyhaneci, duruşmada olayın nasıl geliştiğine dair ifade veremedi ve "bunu neden yaptığımı yüz kez düşündüm, fakat cevabını bulamıyorum" diye konuştu.

"HAYDİ YAKALIM"
Avusturya basını, zanlı ile kurbanın aslında arkadaş olduğunu, 34 yaşındaki adamın sık sık meyhaneye gelip orada uyuduğunu belirtti. Bir görgü tanığı, meyhanecinin uyuyan adamın kafasına rum döküp,"haydi, şimdi de yakalım" dediğini ifade etti. Ancak alevler yükseldiğinde olanların farkına vardığını iddia eden meyhaneci, diğer müşterilerle birlikte müdahale edip yangını söndürdü. Islak bezlerle kafası sarılıp hastaneye kaldırılan şaşkın kurbanda kalıcı hasarların oluşmadığı açıklandı.

MEYHANESİNDEN OLDU
Olayın üstünü örtmek isteyen meyhaneci, yangın nedeninin kurbanın unuttuğu bir sigara olduğunu iddia ettiyse de sonra suçunu itiraf etti. Hakim, sanığa 12 aylık ceza vererek hükmün açıklanmasını erteledi.

İşlettiği meyhanesine kaybeden sanık, kurbanına 3 bin 200 Euro tazminat ödemek zorunda kaldı. Ayrıca iki arkadaş arasındaki ilişkinin de sonlandığı açıklandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle