Güvenilir yakıtın adresi

Hürriyet Haber
02.07.2015 - 00:00 | Son Güncelleme:

Sırbistan’dan geçerken aracınıza yakıt alabileceğiniz, mola verebileceğiniz en güvenilir zincir, Gazprom ve Nıs Petrol Benzin İstasyonları...

Avrupa’dan Türkiye’ye sıla yolculuğu başlıyor... Çeşitli ülkelerden binlerce kişi, bugünlerde yakınlarını ziyaret etmek, tatil yapmak için Türkiye’ye doğru yola çıkıyor.

Araçlarıyla karayolunu tercih edenlerin en büyük sıkıntılarının başında, yakıt alacakları, mola verecekleri istasyonları seçmek geliyor.

Güvenilir yakıtın adresi

Yolculuğun en önemli güzergahlarından birisi olan Sırbistan’dan geçerken, bu sorun güvenilir mekanlar bulmakta zorluk çekildiği için daha da büyüyor. Bölgenin en büyük petrol zinciri olan Gazprom ve Nıs Petrol Benzin İstasyonları, yolcuları bu sıkıntıdan kurtaran kaliteli ve güvenli hizmetlerini, bu yıl da sürdürdüklerini açıkladı.

GÜLERYÜZLÜ HİZMET

Güneydoğu Avrupa enerji sektörünün öncü şirketlerinden Nıs Gazprom Neft’e bağlı olan bu tesisler, 2014 yılında yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti alanında ‘Sırbistan’ın en iyi yakıt istasyonu’ ödülünü kazandılar.

Güvenilir yakıtın adresi

Tesislerine gelecek Türk yolculara bu yıl da en kaliteli yakıtı, en iyi hizmeti güleryüzlü personelle sunmaya hazır olduklarını belirten şirket yetkilileri, şu açıklamayı yaptı:
“Nıs Petrol, 320’den fazla tesisiyle, Sırbistan’ın en geniş yakıt istasyonu ağına sahip bir zincir. Tesislerimize gelen yolcularımız, hem araçlarına en yüksek kaliteli garantili yakıtı alacaklar, hem de ferah, temiz bir ortamda mola vererek bir kahve içip dinlenme şansına sahip olacaklar. Romanya, Bosna-Hersek, Sırbistan ve Bulgaristan’da 90’ın üzerinde istasyonu bulunan Gazprom ise yüksek kaliteli hizmet veren uluslararası petrol satış istasyonu zincirimiz. Sırbistan kentlerinde ve yol boyunca yer alan Gazprom ve Nıs Petrol İstasyonlarında, aracınıza yüksek kalitede Euro 5 yakıt almaları mümkün. Yolcularımız, tesislerimizde bulunan restoranlarda taze malzemelerle hazırlanan yemeklerimizi yiyebilir, marketlerimizde satılan helal ürünleri satın alabilirler. Ayrıca, ücretsiz kablosuz internet hizmetimizden yararlanarak, yol boyunca biriken maillerini indirip, yakınlarına mesajlar, fotoğraflar gönderebilirler.”

Güvenilir yakıtın adresi

ÇOCUKLAR OYNARKEN SİZ ARACINIZI YIKATIN

GAZPROM istasyonlarında çocuklar için oyun parkları, ATM para çekme makineleri, döviz büroları, araç yıkama gibi hizmetlerden yararlanmak mümkün. Ayrıca otoyollar için gereken ‘elektronik geçiş ücreti ödeme cihazı TAG’ da, bu petrol istasyonlarında satılıyor. Turnikelerde uzun kuyruklarda beklemenizi önleyecek olan TAG cihazına, ihtiyaç halinde istasyonlarda tekrar para yüklenebiliyor.

NASIL GİDİLİR

Gazprom ve Nıs Petrol İstasyonlarının yerleri ile ilgili bilgi almak için: www.gazprom-petrol.rs ve www.nispetrol.rs

Etiketler: Sıla Yolu
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı