Gülben Ergen: Yüreği beni ona teslim etti

Hürriyet Haber
30.09.2014 - 12:47 | Son Güncelleme:

İki yıldır birlikte olduğu Erhan Çelik'le önceki gün Şirince'de evlenen Gülben Ergen, Elele dergisinin Ekim sayısına verdiği röportajda eşiyle ilgili soruları da yanıtladı.

Ünlü şarkıcı, “Karşınızdaki erkekte neyi bulunca, neyi görünce, ne yaşayınca ‘işte aradığım şey budur’ dediniz?” sorusu üzerine: “Erkekte ne aradığım değil de hayattan ne beklediğimi biliyorum artık. Erhan’ın yaşamın tüm fırtınalarına rağmen istikrarlı sevgisi ve kocaman yüreği beni ona teslim etti.” dedi.

'Evlilik bir yaşam sınavı. Tek olabilme sanatı. ‘Ben’den ‘biz’e geçiş yolu. O gecenin hayalindense, bir ömrün hayalini kurmayı severim. Biz aile olmayı seçtik” diyen Gülben Ergen, “Son dönemde sizinle ilgili en çok merak edilen şey aşk hayatınız. Aşk, hayatınızın neresinde, ne şekilde duruyor şu anda?” sorusuna ise şu yanıtı verdi:

“Aşk hayatı değil de ‘aile hayatı’ diyelim. Her ne kadar popüler biri olsam da unutmamam gereken sorumluluklarım var benim. Sevgili, flört halleri yerine ‘eş’ olmak, bizim kendimizden önce evlatlarımıza yıllar boyu anlatacağımız kutsal bir değer.”

İKİMİZ DE BAŞAK BURCUYUZ

Radikal'in haberine göre, Çelik’le başak ve lavantalarla süslü bir mekânda nikâh masasına oturan Ergen, tören için “İkimiz de Başak burcuyuz. Başak, bereket demektir. El buketimiz de başak ve lavantadan oluşuyordu. Her şey o kadar sadeydi ki” dedi.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı