"Grinin Elli Tonu" için bunu da yaptı!

Hürriyet Haber
17.12.2014 - 15:56 | Son Güncelleme:

Yoğun ilgi gören "50 Shades Of Grey" (Grinin Elli Tonu) adlı kitabın beyaz perdeye taşınması birçok okuru heyecanlandırdı. 'Christian Grey' karakterini canlandıran oyuncu Jamie Dornan, beklentileri karşılamak adına gizemli dünyaların keşfine çıktığını açıkladı.

Dacota Johnson ile başrolü üstlendiği film ile ilgili araştırma yapan Dornan, erotik romanındaki dünyayı tanımak adına Sado Mazo partisine katıldığını itiraf etti.Grinin Elli Tonu için bunu da yaptı

HER ŞEY SANAT İÇİN
'Elle' dergisine demeç veren 32 yaşındaki Dornan, "Bana bira ikram ettiler ve zevklerini tatmin edecek şeyler yapmaya başladılar" dedi. Soru üzerine izlenimlerini değerleniren yakışıklı oyuncu, tecrübelerini 'ilginç' olarak nitelendirdi.

Ancak orada yaşananları yakından takip ettikten sonra eve dönen Dornan, eşi Amalia ve 1 yaşındaki kızına dokunmadan önce uzun uzun duş aldığını ifade etti.

İzleyiciler, 'Christian Grey' karakterini en iyi şekilde canlandırmak adına ilginç keşiflere imza atan Dornan'ın performansını en erken 12 Şubat 2015'taki vizyon tarihinde değerlendirecek.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı