GeriAvrupa Gönderilen Mesajı Silebilen Program Strings
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gönderilen Mesajı Silebilen Program Strings

Gönderilen Mesajı Silebilen Program Strings
refid:27902414 ilişkili resim dosyası

Bir mesaj yolladınız ve ah keşke yollamasaydım dediniz mi? İşte böyle düşünenler için artık yeni bir mesajlaşma uygulaması var. Adı Strings.

Hayatınızda hiç bir mesaj yolladınız ve daha sonra o mesajı keşke yollamasaydım dediniz mi? Bu zamana kadar Strings adlı uygulama olsaydı, böyle demeyecektiniz.

Günümüzde yoğun olarak kulanılan anlık mesajlaşma uygulamalarına bir yenisi daha eklendi. Strings adlı şimdilik sadece iOS platformunda olan yeni programla beraber, arkadaşlarınızla WhatsApp ve diğer anlık mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi mesajlaşabiliyorsunuz. Tabi uygulamanın farklılıkları da var.

Keşke dediysen mesajı sil!

Bir mesaj attınız ve mesajı attığınız için sonra pişman oldunuz. Karşınızdaki mesajı okumamışsa endişe etmenize gerek yok, Strings uygulamasında mesajı silebiliyorsunuz.

Sadece mesajlar değil. Gönderilen fotoğraf ve videoları da silebileceğiniz uygulama, anlaşılacağı gibi fotoğraf ve video paylaşma imkanı da sunuyor.

Android ekosistemine gelmesiyle beraber, kullanan sayısı arttıkça bu uygulama dikkat çekebilir. Zira anlık mesajlaşma uygulamalarını kullanılabilir kılan en önemli detay, kullanan sayısı. Shiftdelet'in haberine göre, tek siz kullanıyorsanız, bu tip uygulamalar hiç bir şey ifade etmiyorlar. Son olarak ekleyelim, bu program cihazdaki mesajları silmiyor. Sadece uygulamadan atılan mesajları silebiliyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle