GeriAvrupa "Gitmesine karşıydım"
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Gitmesine karşıydım"

"Gitmesine karşıydım"
refid:28062092 ilişkili resim dosyası

Tolgay Arslan’ın babası Erhan Arslan, oğlunun Trabzonspor yöneticileriyle yaptığı görüşmede kendisinin bulunmadığını söylerken “Ben Tolgay’ın Türkiye’ye gitmesine karşıydım’ dedi.

Transferi Türkiye’de çok tartışılan Hamburg’lu 24 yaşındaki Tolgay Arslan’ın babası Hürriyet’e konuştu. Baba Erhan Arslan, oğlunun Trabzonspor yöneticileriyle yaptığı görüşmede kendisinin bulunmadığını söyledi. Baba Erhan Arslan “Ben zaten Tolgay’ın Türkiye’de oynamasına da karşıydım. Ben onun Bundesliga veya başka bir Avrupa liginde futbol oynamasından taraftarım. Ancak o kendi görüştü. Benim dışımda olaylar gelişti” dedi. Tolgay’ın önce Trabzonspor ile görüşüp el sıkıştığı sonra da Beşiktaş’a imza attığını hatırlattığımızda ise Baba Arslan “Trabzonspor Başkanı veya yöneticilerle ne konuşuldu ne anlaşıldı ben bilmiyorum. Ben görüşmelerde yoktum” dedi.

2010-2011 SEZONUNDA BURSASPOR ALACAKTI

Bu süreçte Tolgay ile konuştunuz mu yönündeki bir soruya ise “İnanın haberim yok. Tolga beni bugün akşam (dün) arayıp gelişmeleri bildirecek. Ben de öğreneceğim” dedi. Tolgay Arslan’a, bir zamanlar Mustafa Denizli’nin çalıştırdığı A. Aachen takımında top oynadığı sırada Bursaspor talip olmuştu. Aachen’ın 2010-2011 sezonunda formasını kiralık olarak bir sezon giyen Tolgay’ın Bursaspor’a gitmesine baba Erhan Arslan karşı çıktığı için transfer gerçekleşmemişti. Bunun üzerine Tolgay da Hamburg’a geri dönmüştü.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle