GeriAvrupa F.Bahçe'yi yenmek sizi F.Bahçe yapmaz!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

F.Bahçe'yi yenmek sizi F.Bahçe yapmaz!

F.Bahçe'yi yenmek sizi F.Bahçe yapmaz!

Galatasaray Basketbol Takımı Başantrenörü Ertuğrul Erdoğan, Türk Telekom'a kaybettikleri maçın ardından geçen hafta aldıkları Fenerbahçe galibiyeti hakkında konuştu.

Galatasaray Başantrenörü Ertuğrul Erdoğan, Türk Telekom yenilgisinin ardından açıklamalarda bulundu. Erdoğan, çok basit hatalarla maça başladıklarını belirterek, "Mücadelenin başlangıcı, bizim arzu ettiğimiz ve düşündüğümüz bir fotoğraf değildi. Onun dışında inişli çıkışlı bir maç oldu. Seyir zevkini bilemem ama basketbol olarak çok kaliteli bir oyun ortaya koyduğumuzu düşünmüyorum. İki takım da iyi mücadele etti. Ümit ediyorum, kalan iki maçımızı kazanıp, yeni yılda daha iyi bir görüntü veren Galatasaray takımı oluruz." ifadelerini kullandı.

Oyuncularına uyarılarda bulunan Erdoğan, şöyle konuştu:

"Geçen haftaki maçtan sonra söylediğim şey şuydu; inşallah bu maçın sorumluluğunu taşıyabiliriz. Sanıyorum ben oyuncularıma bunu çok iyi izah edemedim. Çünkü Fenerbahçe'yi yenmek sizi diğer takımların önünde, Fenerbahçe kadar kuvvetli hale getirmez. Çünkü bizim limitimiz belli. Dolayısıyla her maçın bizim açımızdan final olduğunu, her konuşulan detayın bir önem taşıdığını, oyun planının biraz dışına çıktığınızda kontrolünüzü kaybetmenizin an meselesi olduğunu bu genç takımın anlaması lazım."

F.Bahçeyi yenmek sizi F.Bahçe yapmaz


Yorumları Göster
Yorumları Gizle