GeriAvrupa Epstein’in adres defteri ünlü isimlerle dolu!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Epstein’in adres defteri ünlü isimlerle dolu!

Epstein’in adres defteri ünlü isimlerle dolu!
refid:27910171 ilişkili resim dosyası

İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in oğlu Prens Andrew’in reşit olmayan bir kızla birlikte olmasına aracılık ettiği iddia edilen ve geçmişte küçük yaştaki kızları fuhuşa zorlamaktan 18 ay hapis yatan bankacı Jeffrey Epstein’e ait bir adres defterinde Bill Clinton, Tony Blair, Donald Trump ve Mick Jagger gibi bir çok ünlü ismin iletişim bilgilerinin bulunduğu ortaya çıktı.

İngiliz Daily Mail gazetesi, söz konusu defterde İsrail eski başbakanı Ehud Olmert’in ABD’li Kennedy ailesinin bir çok üyesinin ve New York eski belediye başkanı Michael Bloomberg’in de numaralarının bulunduğu belirtildi.

Epstein’in yargılandığı davada delil olarak kullanılan defterde ayrıca “Masör” başlığı altında bir çok kadının isim ve telefon numarasının yer aldığı da açıklandı.

Defterde model Angie Everhart ve ünlü İngiliz oyuncu Liz Hurley’nin numaralarının da bulunduğu tespit edildi.

Bu defterde iletişim bilgileri yer alan ünlü isimlerin hiç bir suçlama ile karşı karşıya olmadığının altı çizilirken, bu numaraların Epstein’in ne kadar geniş bir çevreye sahip olduğunu ortaya koyduğu belirtildi.

ANDREW’E AİT BİR ÇOK TELEFON NUMARASI

Epstein’in çalışanları tarafından “Kutsal Kase” adı ile anıldığı belirtilen adres defterinde Prens Andrew’e ait 16 telefon numarasının kayıtlı olduğu belirtildi.

Defterde Prens Andrew’in de sık sık konakladığı Kraliçe Elizabeth’e ait konutların telefon numaralarının da yer aldığı ve prensin eski eşi Sarah Ferguson’un da tam 18 farklı telefon numarasının bu defterde kayıtlı olduğu belirtildi.

Sarah Ferguson’ın geçmişte borçlarını ödemek için Epstein’den 22 bin 880 dolar aldığı ortaya çıkmış ve bu İngiltere’de büyük bir skandala neden olmuştu.

Amerikalı iş adamı Jeffrey Epstein, 2008 yılında "küçük yaştaki kızları hayat kadınlığına zorlama" suçlamasıyla 18 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda 30 yaşındaki ABD’li Virginia Roberts, 15- 18 yaşları arasında Epstein için masör olarak çalıştığını ve bu dönemde “seks kölesi” muamelesi görüp bir çok zengin erkekle ilişkiye girmeye zorlandığını söylemişti.

54 yaşındaki Prens Andrew de bu suçlamalarla karşı karşıya kalmış ancak genç kadınla ilişki kurduğunu şiddetle reddetmişti.

Prens’in Epstein ile olan arkadaşlığı İngiltere’de uzun yıllardır tepki çeken bir konu. York Dükü ünvanını taşıyan Andrew, 2011 yılında Jeffrey Epstein ile arkadaşlığından dolayı İngiliz halkından özür dilemiş ve Birleşik Krallık ticaret ve yatırım temsilciliği görevinden istifa ettiğini açıklamıştı.Yorumları Göster
Yorumları Gizle