GeriAvrupa Dotmund yönetimi Reus sonrasına hazırlanıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dotmund yönetimi Reus sonrasına hazırlanıyor

Dotmund yönetimi Reus sonrasına hazırlanıyor
refid:27983927 ilişkili resim dosyası

DORTMUND yönetimi, futbolcusu Marco Reus'un takımda kalma umudunun yavaş yavaş yitirirken, Marco Reus sonrası döneme hazırlanıyor.

Marco Reus, sözleşmesinde yazılı olan, 25 Milyon Euro karşılığında serbest kalır maddesini işletmesinden çekinen kulüp yönetimi, yıldız futbolcuya sözleşme uzatma talebinde tekrar bulundu. Ancak Reus, beklemeyeceğini belirterek sözleşme uzatmaya yine yanaşmadı. Reus'un İspanya ve İngiltere takımlarıyla birlikte Bayern Münih'in de istediği bilgisine sahip Dortmund yönetimi, hesaplarını artık yıldız futbolcusu sonrasına yapmaya başladı. Dortmund Kulüp Müdürü Hans Joachim Watzke “Marco Reus takımdan ayrılırsa da sorun yok” dedi.
Watzke, Marco Reus'u bekleme kararını anlayışla karşıladığını belirterek “Konunun nereye gideceğini o da bekleyip görmek istiyor” dedi. Dortmund Reus'un ayrılabileceğini gözönünde bulundurarak ara transferde Avusturya'nın Salzburg takımının orta saha oyuncusu Kevin Kampl'ı transfer etti. Kampl için takımına 12 Milyon Euro bonservis ücreti ödedi. Watzke yeni transferlerin de sözkonusu olduğunu belirtti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle