GeriAvrupa Cora Schumacher'in yeni sevgilisi bir boksör mü?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cora Schumacher'in yeni sevgilisi bir boksör mü?

Cora Schumacher'in yeni sevgilisi bir boksör mü?
refid:27279489 ilişkili resim dosyası

Eski Formula 1 pilotu Ralf Schumacher ve 13 yıllık eşi Cora'nın boşanma haberi gündemden düşmüyor. Ünlü çiftin hakkında çıkan dedikodulara şimdi de bir yenisi eklendi. Cora'nın ünlü boksör Manuel Charr ile ilişkisi olduğu söyleniyor.

Ralf Schumacher ile yolunu ayıran 37 yaşındaki Cora, kendisinden yaşça küçük olan 29 yaşındaki profesyonel boksör Manuel Charr ile görüntülendi. Bild gazetesinin Charr'a ulaşması üzerine Charr, "Şimdilik (Cora ve Ralf'ın) durumların sonuçlanmasını bekliyorum. Bunlar özel konular. Zaten şu an antremanıma odaklanmalıyım. 24 Ekim tarhininde Moskova'da yarışacağım" diye yanıt verdi.

GİZLİ KAMERA İLE ÇEKİYOR
Bild, haberin devamında boşanma davasında paylaşılamayan evler ve çocuk için kirli bir savaş başladığını belirtti. Kocasının 100 milyon Euroluk servetinden beş milyon Euro tazminat alacağı tahmin edilen Cora'nın daha fazlasını almak için tüm imkanlarını kullanacağı söyleniyor.
İddiaya göre Ralf Schumacher, henüz boşanmadığı eşi Cora ve 13 yaşındaki oğlunun evini komşu binaya monte edilen bir kamera ile gözetliyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle