GeriAvrupa Cani anne kızını köpek tasması takıp gezdiriyormuş
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cani anne kızını köpek tasması takıp gezdiriyormuş

Cani anne kızını köpek tasması takıp gezdiriyormuş
refid:27134435 ilişkili resim dosyası

İngiltere’nin Leichester kentinde 48 yaşındaki Jacqueline Angrave şu anda 22 yaşında olan kızını1997-2003 yılları arasında tasma takarak okula götürdüğü, sürekli dövdüğü, buzlu suyla banyo yapmaya zorladığı ve hayatındaki tüm problemlerden onu sorumlu tutarak psikolojik işkence yaptığı gerekçesi ile iki yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Angrave’nin ilk önce ertelenmiş hapis cezasına çarptırıldığı ancak Temyiz mahkemesinin kadının hapse girmesine karar verdiği açıklandı.

Temyiz mahkemesinde görülen davaya bakan yargıç Colman Treacy “Zanlı kızını 7 yaşından 10 yaşına kadar köpek tasması takarak okula götürmüş. Kimsenin yaşananları görmediğinden emin olmak için okulun kapısına ulaşmadan kısa süre önce tasmayı çıkartıyormuş” dedi.

Yargıç “Gördüğümüz tüm kanıtlar bu kadının kurbanına eziyet etmekten zevk aldığını gösteriyor. O kızına sürekli hakaret ederek onun kendine güvenini yıkıp çocukluğunu mahvetmeye çalışmış” diyerek sözlerine devam etti.

Duruşmada Angrave’nin hiç bir pişmanlık belirtisi göstermediği belirtilirken, diyabet hastası olan ve görme güçlüğü çeken kadının bazı akıl hastalıklarından müzdarip olduğu ancak bu hastalıkların ceza almasını engelleyecek ciddiyette olmadığı belirtildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle