GeriAvrupa Burç yorumları 05.10.2015
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Burç yorumları 05.10.2015

Burç yorumları 05.10.2015
refid:30235392-spot ilişkili resim dosyası

Yengeç burcundaki Ay, atalar, gelenekler, ev, aile, vatan, millet veya kadınlarla ilgili başlıklı konuları ön plana çıkartabilir. Geleneksel kodlarımızdan gelen birikimle duygusal reaksiyonlar verebiliriz. Çok olmasa da, (zira olumlu ve olumsuz açılar kol kola hafta boyunca)kin, nefret, öfke duyguları ön plana çıkabilir. Saldırgan kişiler, gruplar ve ülkeler gündeme gelebilir. Ani gelişmelere, ani tepkilere veya ani olaylara açık bir aylık süreçteyiz. Tepkisel tavırlardan uzak durmalı ve değişikliklere uyumlu bir tavır sergilemeli ya da değişikliklerden fayda sağlamasını bilmeliyiz. Su ve sıvılarla ilgili konular da gündeme gelebilir. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç
Genel hatlarıyla münakaşalara açık birkaç günün içerisindeyiz. Dolayısıyla, belli rahatsızlıklarınızı veya diğerlerini rahatsız edeceğini düşündüğünüz isteklerinizi dile getirmeniz ya da bazı konularda ısrarcı olmanız tartışmaların önünü açabilir.

Boğa
Belli tartışmaları başlatmak konusunda kararlıysanız, tartışmalarda son noktayı görebileceğiniz bir gündesiniz, benden uyarması Niobe’ce. Dolayısıyla, bazı kişileri bazı şeylere ikna etmek dillere destan Boğa sabırınızın da üzerinde bir gayret gerektirebilir.

İkizler
Bazı konularda açıklamalara ihtiyacınız olabilir. Olayları netleştirmek için karşı tarafın üzerine gidebilirsiniz. Ancak, genel olarak herkesin gergin bir günde olması istediğiniz yanıtları almanızı zorlaştırabileceği gibi, gerilimli bir atmosfer oluşmasına da neden olabilir.

Yengeç
Sakinliğinizi korumanız, içinizdeki bilgeden destek almanız gerekiyor. Bazı konuların üstesinden nasıl geleceğinizi anlayamayabilirsiniz. Bazı şeylere veda etmeniz, daha fazla görev yüklenmeniz veya farklı alternatifler bulmak için fikir almanız gerekebilir.

Aslan
Ticari veya sağlık başlıkları altında ele alınabilecek konularda tartışmalar söz konusu olabilir. Dolayısıyla, fikir çatışmalarına neden olmaktan kaçınarak, dengeyi kaybetmeden fikir alışverişlerinde bulunmak daha faydalı olacaktır.

Başak
Günü gergin atmosferi bazı kişilerin size olan sevgilerini göstermesini engelleyebilir. Bu durumda aniden sevgi gösterilerinde bulunmalarını beklemeniz yanlış olur. Bu tür bir beklenti içerisine girmemeli ya da karşı nızdaki kişinin size olan ilgisini kaybettiğini düşünmemelisiniz. Birkaç gün içerisinde her şey normal seyrine dönecektir.

Terazi
Bazı konularda şartlarınızı dayatmak konusunda ısrarcı olacağınız kişiler söz konusu olabilir. Ancak, bu yolu seçmeniz durumunda hararetli bir tartışmayı başlatabileceğinizi veya yüksek sesli tepkilere hazır olmanız gerektiğini hatırlatmak isterim Niobe’ce.

Akrep
Bazı kişilere bir şeyler ispatlamak ya da ders verebilmek için, belli konularda pozisyonunuzu korumak isterken, gerçekten işe yarayabilecek fikirleri, tavsiyeleri ya da farklı seçenekleri görmezden gelerek hata yapabilirsiniz. Daha esnek olmanızda fayda var.

Yay
Etrafa ültimatomlar yağdırmak konusunda istekli olsanız da, bu tür tavırların size kazandırma şansı bulunmuyor. Gezegenler, sert bir dile zorlasa da, sonuç almak veya huzuru sağlamak istiyorsanız her zaman olduğu gibi daha esnek olmalı, mizah duygunuzu kaybetmemelisiniz.

Oğlak
Bazı kişilerin sizi anlamasını, bulunduğunuz pozisyona uyum sağlamasını veya sizin koşullarınıza göre hareket etmesini bekliyorsanız, beklentileriniz karşılanmayabilir. Tam tersi, diğerlerinin sizi kendi pozisyonlarına ikna çabaları söz konusu olacaktır.

Kova
Tartışmalara açık, herkesin birbirini aşağılamaya çalıştığı günler. Bu atmosferde, medeni bir burç mensubu olarak, diğerlerinin önünden çekilmenizde, oyunu dışarıdan izlemenizde ve yan yolları kullanmanızda fayda var.

Balık
Bazı arkadaşlarınıza veya ilişki ya da iş birliği içerisinde olduğunuz kişilere ilişki ya da iş birliklerinin belli kuralları olduğunu hatırlatmak isteyebilirsiniz. Ancak, gökyüzünün konumu kimsenin kimseyi dinleyeceği bir havada olmadığına, tam tersi ters cevapların ve tartışmaların desteklendiğine işaret ediyor. Hatırlatmaları biraz ertelemek daha doğru olabilir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle