GeriAvrupa Bunama hastası adam yargılanmayacak
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bunama hastası adam yargılanmayacak

Bunama hastası adam yargılanmayacak
refid:28083971 ilişkili resim dosyası

İngiltere’nin Malvern kentinde yaşayan 78 yaşındaki bunama hastası Francis O’Neill, 40 yıllık eşi Monica’yı paylaştıkları evde feci şekilde döverek öldürdü.

Yetkililer karısının dişlerini ve kaburgalarını kıran ve kafatasının çatlamasına neden olan adamın yaptıklarını hiç bir şekilde hatırlayamadığını belirtti.

Çiftin komşusu Brian Holt, olayla ilgili Worchester Kraliyet Mahkemesi’nde görülen davada verdiği ifadede Monica O’Neill’in cesedini kendisinin bulduğunu söyledi ve “Eve gittiğimde Monica yerde yatıyor, Francis ise şaşkın bir şekilde etrafta dolanıyordu. Ona ne olduğunu sorduğumda karısının televizyon karşısında uyuyakaldığını ve onu uyandırmaya çalıştığını söyledi. Olanlardan tamamen habersizdi. Sürekli anahtarlarının nerede olduğunu soruyordu. Olanlara hala inanamıyorum. Onlar çok mutlu ve aşık bir çiftti” dedi.

Mahkemede akli dengesi yerinde olmadığı için yargılanamayacağına karar verilen O’Neill’in hayatının sonuna dek özel bir hastanede kilit altında tutulmasına karar verildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle