GeriAvrupa Bu tişört hakimin başına iş açtı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu tişört hakimin başına iş açtı

Bu tişört hakimin başına iş açtı
refid:28006286 ilişkili resim dosyası

Bugün İslamcı terörist Harun P'nin davasında yargıçlık yapacak Manfred Dauster, 58. doğum günü partisinde giydiği ve üzerinde Fatih Sultan Mehmet'in tuğrasının bulunduğu tişörtle başına iş açtı.

ALMANYA'nın Münih kentinde bugün Junut Al Sham terör örgütü üyesi Harun P'nin yargılanmasına başlanacak. Terör örgütü üyesinin yargılanacağı mahkemeye 59 yaşındaki Hakim Manfred Dauster başkanlık yapacak. Ancak Hakim Dauster, 58. yaşını kutladığı doğum günü partisinde giydiği tişörtle başına iş açtı.

FATİH SULTAN MEHMET TUĞRASI

Yargıç Dauster, arkadaşlarıyla bir eğlence yerinde doğum günü kutladı. Burada üzerinde iki mum bulunan pastayı da kesen Dauster, giydiği ve üzerinde Fatih Sultan Mehmet yazan, ayrıca Padişahın tuğrasının da bulunduğu tişörtlü fotoğrafını kendisine ait Facebook sayfasında paylaşınca bir anda Almanya'da günün konusu oldu. Gazeteler Padişah tuğrasının Arapça yazı olarak tanımlarken, Dauster'de 'Müslüman Komutan Fatih Sultan Mehmet'in' hayranı olarak ilan ettiler.

Hakim Dauster giydiği tişörtle ilgili basına açıklama yapmaktan kaçındı. Bugün başlayacak yargılanmada Junut Al Sham (Suriye'nin Askerleri) adlı terör örgütü üyesi olmakla suçlanan 27 yaşındaki Harun P. yargılanacak. Türk kökenli Alman vatandaşı olan Harun P., geçtiğimiz yıl 23 Mayıs'ta Almanya'da Federal Savcılığın emri ile tutuklanmıştı. Harun P. Suriye'de savaş eğitimi aldığı ve orada savaştığı sanılıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle