GeriAvrupa Brad Pitt’in medyumundan şok iddia
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Brad Pitt’in medyumundan şok iddia

Brad Pitt’in medyumundan şok iddia
refid:27052766 ilişkili resim dosyası

Ünlü oyuncu Brad Pitt’in medyuu Ron Bard, 50 yaşındaki aktörün “Artık Angelina Jolie’yi sevmediğini ve onunla olan ilişkisine sadece 6 çocuğunun mutluluğu için devam ettiğini” söyleyerek büyük tartışma yarattı.

Pitt ile 2004 yılında oyuncunun ilk karısı Jennifer Aniston aracılığı ile tanışan Bard İngiliz Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada “Zaten işin doğrusu Brad Pitt’in Angelina Jolie’ye aşık

Brad Pitt’in medyumundan şok iddia
olup olmadığı değil konu. Onun 6 çocuğuna karşı bir sorumluluğu var ve bu sorumluluktan vazgeçmek gibi bir niyeti de yok. Brad mutluluğu kendi ruhunda bulan bir adam. O hep doğru olduğunu düşündüğü şeyi yapıyor, o adam gibi bir adam” dedi.

Bard sözlerine “Ben Jolie’nin çok zeki bir kadın olduğunu düşünüyorum. Sonuçta Brad Pitt’I kapatmayı başardı. Ancak bu Brad Pitt’in umurunda değil çünkü o çocuklarını ilişkisinden daha çok seviyor” dedi.

Temmuz ayında Angelina Jolie’nin çocuklarının babası Pitt’in medyuum Ron Bard’dan “finsansal konularda da tavsiye aldığını” öğrendiği ve çok sinirlenerek eşinden “Bard’ı bir an önce kovmasını istediği” iddia edilmişti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle