GeriAvrupa Bierhoff: ‘Mesut’tan vazgeçmeyi iyi düşünmek lazım’
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bierhoff: ‘Mesut’tan vazgeçmeyi iyi düşünmek lazım’

Bierhoff: ‘Mesut’tan vazgeçmeyi iyi düşünmek lazım’

Alman Milli Takımının Menajeri Oliver Bierhoff, Mesut’un milli takımda olup olmamasına yönelik kararı almadan önce iyi düşünmek gerektiğini söyledi.

MESUT Özil ile İlkay Gündoğan’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la çektikdikleri fotoğraf tartışması bir türlü bitmiyor. En son takımın Dünya Kupası’na erken veda etmesinden bile sorumlu tutulan Mesut Özil ise bu konuda tek bir kelime bile söylemiyor. Bu da bazı çevreleri daha çok kızdırıyor. Bazı çevreler Türkiye kökenli futbolcunun milli takımla bağlarının koparılmasını dahi istiyor. Ancak milli takım teknik heyeti aynı fikirde değil. Ne tekrink direktör Joachil Löw ne de milli takımı menajeri Oliver Bierhoff, takıma olan katkılarından dolayı Mesut’tan vazgeçmiyor.

Bierhoff: ‘Mesut’tan vazgeçmeyi iyi düşünmek lazım’

Bierhoff, “Mesut’tan sportif olarak vazgeçilip geçilmeyeceğini iyi düşünmek gerekir” sözleriyle Mesut’un yeteneklerine atıfta bulundu. Mesut ve İlkay’a baskı yapmadıklarını da söyleyen Bierhoff, “Biz futbolcuları bir şey yapmaya zorlamadık. Aksine ikna etmeye çalıştık. Ancak Mesut ikna olmadı” diye konuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle