GeriAvrupa 'Bıçaklı Türk çetesi beni kalbimden bıçakladı'
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Bıçaklı Türk çetesi beni kalbimden bıçakladı'

'Bıçaklı Türk çetesi beni kalbimden bıçakladı'
refid:27107882 ilişkili resim dosyası

Daily Mirror gazetesinin “Bıçaklı Türk çetesi yok yere beni kalbimden bıçakladı. Bıçak 5 mm daha derine saplansaydı ölecektim” başlıklı haberinde, 3 Temmuz’da yaz tatiline Bodrum’a gelen İngiliz genci Danny Binks (20) yanında kız arkadaşı Remi Simpson ile tatilinin ikinci gecesi nasıl saldırıya uğradığını, biri kalbi olmak üzere dört yerinden bıçaklandığını ve ölümden döndüğünü anlattı.

Bir dükkandan saat çalmakla haksız yere suçlandığını söyleyen Danny Binks, saati almadığını kanıtlamasına rağmen ellerinde metal borular ve kırık bir şişe taşıyan çetenin saldırısına uğradığını söyledi. Asıl öldürücü darbeyi dükkan sahibinin vurduğunu ileri süren Danny Binks, bir Türk cerrahın 6 saatlik ameliyatla hayatını kurtardığını söyledi.

Bıçaklı Türk çetesi beni kalbimden bıçakladı

Blackpool’lu gencin “Öleceğimi sandım. Korktum. Hayatım böyle mi bitecek? dedim” sözlerini aktaran Daily Mirror, Danny Binks’in her yıl 2.5 milyon İngiliz’in güneş için gittiği Türkiye’deki şiddet suçunun son kurbanı olduğunu yazdı.

Geçtiğimiz ay başında Danny ve Benn Slade adlarında iki kardeşin de şezlong kavgası yüzünden Bodrum’da bıçaklandıkları hatırlatıldı. Haziran ayında İskoçyalı genç Callum Copson’un da Marmaris’te defolu bir el çantası yüzünden bıçaklandığı kaydedildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle