GeriAvrupa Bavyera’daki vahşetin sırrı çözüldü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bavyera’daki vahşetin sırrı çözüldü

Bavyera’daki vahşetin sırrı çözüldü

Almanya’nın Bavyera Eyaleti’nde 29 yaşındaki anne ile 3, 7 ve 9 yaşındaki üç çocuğunun ölü, babanın da binanın önünde ağır yaralı halde bulunduğu olayın gizemi çözüldü.

POLİSİN verdiği bilgiye göre daha önce eşine ve çocuğuna şiddet uygulayan katil zanlısı 31 yaşındaki Georg K.’nın eve girmesi, çocuklarına ve eşine yaklaşması yasaklandığı için başka yerde yaşıyordu. George K., ailesini katletmek için sinsice bir plan yaptı. Önce gidip kasapların et kesmek için kullandığı bıçağı satın saldı. Ardından eşini arayarak iş elbiselerini istedi. Cinayetin işlendiği sabah da çocuklarıyla eşini oturduğu binaya gitti.

29 yaşındaki anne Olesija K., eşinin kendilerine zarar vereceğini düşünerek erkek kardeşini eve çağırdı. Kardeşinden de elbiseleri eşine evin dışında vermesini istedi. Kardeşi evin önüne geldiğinde Olesija K.’yı telefonla aradı. İki kardeş telefonla konuşurken bu sırada katil zanlısı da cinayet planının gerçekleştirmek için binanın dördüncü ve beşinci katı arasındaki merdivenlerde bir süre saklandı.

UYKUDA ÖLDÜRDÜ
Telefon görüşmesi devam ederken eşinin ve çocuklarının yaşadığı üçüncü kata indi ve içeri girdi. Önce eşinin boğazını kesti. Ardından diğer iki oda uyuyan çocuklarını aynı bıçakla ve aynı yöntemle öldürdü. Açık telefondan sesleri duyan Olesija K.’nın erkek kardeşi hızla eve çıktı. Evde Georg K. ile karşılaştı. Üzerine eşinin ve üç çocuğunun kanı bulaşan Georg K. kayınbiraderini görünce balkona kaçtı. Ardından atlayarak uzaklaşmak istedi. Ancak balkondan atlayınca belini kırdı. Yere yığılıp kaldı. Ciğerlerinden de yaralanan katil zanlısı, hastaneye kaldırıldı. Komada olduğu için henüz ifadesi alınamadı.
Soruşturmayı Sürdüren Başsavcı Michael Schrotberger, zanlının cinayetleri kendisinden ayrılmak isteyen eşinden intikam almak için işlediğini söyledi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle