AY YILDIZ‘dan yeni opsiyon

Hürriyet Haber
03.07.2015 - 11:20 | Son Güncelleme:

Prepaid veya sözleşmeli hatta sahip olanların, ayda 3.99 € ücretle „Türkei Allnet 60“ paketini alarak, Türk hatlarıyla 60 dakika konuşabilecek.

AY YILDIZ telefon şirketi, prepaid ve sözleşmeli hat sahibi müşterilerine Türkiye ile daha uygun fiyatla telefonlaşabilmeleri için yeni bir opsiyon hayata geçirdi.

Ayda sadece 3,99 Euro karşılığında alınabilen bu yeni opsiyonun sloganı „Türkei Allnet 60“. Bu paket, Almanya’dan Türkiye’deki bütün cep telefonu şebekelerine ve Türk sabit hatlarına yapılacak aramalar için 60 dahil dakika içeriyor.

AY YILDIZ Genel Müdürü Alfons Lösing, yeni „Türkei Allnet 60“ opsiyonu ile, Türk ve Alman yaşam tarzlarını birleştirdiklerini dile getirerek, “ AY YILDIZ müşterileri, sunduğumuz cazip olanaklardan sadece Almanya içinde yaptıkları görüşmelerde değil, ana vatanları ile kurdukları iletişimde de faydalanıyorlar“ dedi.

Genel Müdür Lösing, yeni opsiyon ile ilgili olarak şu bilgileri verdi:
„AY YILDIZ prepaid-müşterileri „Türkei Allnet 60“ opsiyonunu müşteri hizmetleri telefonu 1155 üzerinden, AY YILDIZ App üzerinden veya online müşteri hizmetleri portalı „Mein AY YILDIZ“ üzerinden sipariş edebilirler. Alışıldığı gibi AY YILDIZ, bu opsiyonda da otomatik uzatma servisini sunuyor. Opsiyonun bitiminde, müşteri hesabında yeterli seviyede bakiye bulunması durumunda, süre otomatik olarak 1 ay daha uzatılıyor. Otomatik uzatmanın istenmemesi durumunda, müşterilerimiz istedikleri zaman normal sürenin bitiminde anlaşmalarını iptal edebilirler. Oluşturduğumuz bu yeni yöntem çok esnek. Diğer tüm prepaid opsiyonlarımız ile kombinesi de mümkün. Sözleşmeli hat sahibi müşterilerimiz de, bu opsiyona anlaşma sırasında sahip olabilirler, ya da 1135 numaralı müşteri hizmetleri servisini arayarak sipariş verebilirler. Asgari anlaşma süresimiz 24 ay, dolayısıyla en az anlaşmanın bitimine kadar sipariş verilmesi olası.“

Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı