Avustralya Açık'larda etek krizi

Hürriyet Haber
22.01.2015 - 15:38 | Son Güncelleme:

Avustralya Açık tenis turnuvası kapsamında dün oynanan Bouchard - Bertens maçın ardından yapılan bir röportaj olay oldu.

Melbourne Park'ında düzenlenen Avustralya Açık tenis turnuvasında yarışan Kanadalı Eugenie Bouchard, dünkü maçta rakibi Kiki Bertens'i 6:0, 6:3 skorlarıyla yendi. Ancak maçtan sonra Bouchard ile yapılan olaylı bir röportaj, cinsiyetçi tartışmasını alevlendirdi.

Avustralya Açıklarda etek krizi

İAN COHEN'DEN İLGİNÇ İSTEK

Her maçın ardından sahada sporculara sorular yöneten İan Cohen, Bouchard'ın kameralar için dönmesini istedi. Bu talep karşısında afallayan Bouchard, şaşkın bir halde kendisinden isteneni yaptı. Güzel sporcunun dönerken havalanan pembe eteğini çeken kamera daha sonra Bouchard'ın utanarak gizlediği yüzünü gösterdi.

Avustralya Açıklarda etek krizi"BEKLEMİYORDUM"

Basın toplantısında bu hareketle ilgili soruyu yanıtlayan Bocuhard, "Böyle bir şeyi beklemiyordum. Yaşlı bir adam gelip dönmemi istiyor. Bana göre komikti" dedi.

Ancak olayı cinsiyetçi nitelendiren ünlü tenisçi Serena Williams, "Bunu Rafael Nadal veya Roger Federer'den asla isteyemezdi" şeklinde bir yorum yaptı.

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı