GeriAvrupa Anne ile üç çocuğu bıçaklanmış, baba ise pencereden atlamış
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Anne ile üç çocuğu bıçaklanmış, baba ise pencereden atlamış

Anne ile üç çocuğu bıçaklanmış, baba ise pencereden atlamış

Almanya’nın Bavyera Eyaleti’nde anne ile üç çocuğu evlerinde ölü, babaları ise evin önünde ağır yaralı bulundu. Çocuklarla annelerinin bıçaklanarak öldürüldüğü, babanın ise pencereden atlayarak ağır yaralandığı anlaşıldı.

ALMANYA’nın Bavyera Eyaleti’nin Gunzenhausen beldesindeki vahşet, polise gelen ihbar telefonuyla ortaya çıktı. Yüksek katlı bir binanın önünde yerde yatan bir kişiyi gören görgü tanığı, polisi aradı. Aynı beldede yaşayan bir kişi akrabalarının evine gittiği sırada binanın önünde yaralı birisini gördü. Bunun üzerine polise haber verdi. Eve gelen polis ve ilk yardım ekipleri yaşları 3, 7, 9 olan üç çocukla, 29 yaşındaki bir kadının cesedini buldu. Ölenlerin anne ve çocukları olduğu, yaralanın da ölen çocukların babası olduğu belirlendi. 

Adli tıp uzmanları yaptıkları ilk incelemede 3 yaşındaki kız çocuğu, 7 ve 9 yaşındaki iki erkek çocuklar ile 29 yaşındaki annelerinin bıçakla öldürüldüğü tespit etti. Kapının önünde yaralı bulunan babanın ise üçüncü katta atlayarak yaralandığı öğrenildi. 31 yaşındaki babanın hayati tehlikesi sürüyor. Cinayetleri aydınlatmak için soruşturma başlatıldı. Soruşturmayı cinayet masası ekipleri sürdürüyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle