GeriAvrupa Altın gül hediye etti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  9
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Altın gül hediye etti

Altın gül hediye etti
refid:28102780 ilişkili resim dosyası

Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında 5’nci sırada yer alan Cambridge Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden geçen dönem ‘birincilikle’ mezun olan Hatice Çapar, bir şirketin Halkla İlişkiler Müdürü Murat Özkan ile görkemli bir töreni ardından dünya evine girdi.

Kuzey Londra’da Kervan Banqueting Suite’deki muhteşem düğün töreni, Londra’nın yanı sıra diğer şehirlerden gelen

Altın gül hediye etti
üniversite görevlileri, akademisyen, iş, sanat ve siyaset dünyasını bir araya getirdi. Du¨ğu¨n töreni öncesinde titizlikle su¨slenen düğün salonu ilginç dokuyla birlikte muhteşem bir manzara oluşturuldu.

Masaların kristal taşlarla süslü olduğu geceye bini aşkın katılım oldu. Stajyer Dr. Hatice- Murat Özkan çiftinin düğün merasimii görkemli bir şovla start aldı.

DAMAT ‘ALTIN GÜL’ HEDİYE ETTİ

Öğrencilik yıllarında 4 yıl Cambridge Üniversitesi Türk Öğrenci Birliği Başkanlığı (CTUS) görevinde de bulunan gelin hanımı, bu mutlu gecesinde ünlü Plastik Cerrahı Antonios Michalas, Oxford Üniversitesi bilim doktora öğrencisi Tıp Doktoru Sermet Can, mayıs ayında yapılacak seçimlerin Türk kökenli milletvekili adayı Dr. Turan Özen, TUSU Genel Başkanı Hüseyin Duran, Cambridge ve Oxford’tan gelen doktor arkadaşları yalnız bırakmadı.

Evlatlarının mutlu gününde düğüne katılan konuklarla tek tek ilgilenen Süleyman- Fındık Çapar ve Ali- Gülnaz Özkan aileleri de çok mutluydu.
Gecede, bir peri kızı güzelliğindeki gelin hanıma, damat ‘altın gül’, annesi Gülnaz Özkan’da ‘altın kemer’ hediye etti.

Geceye katılan tüm konuklar solist Hasan Pektaş yönetiminde Grup Anadolu ve çalınan 4 davul, zurna eşliğinde doyasıya eğlenirken bol bol halaylar çekildi. Yeni çift, düğün töreninin ardından balayına Kanarya Adaları’na gidecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle